Oblíbené položky

Parafínová lázeň BC 122 - diskuze

Kód výrobku: 87689

60 % 1 recenze

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů, parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Parafínová lázeň BC 122

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů, parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu.

Informace o produktu

Výrobce: BODY COMFORT s.r.o.
Kód výrobku: 87689
Kód EAN: 8586006251223
Držitel rozhodnutí: BODY COMFORT s.r.o.

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů, parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká.

PARAFÍNOVÁ LÁZEŇ A ZÁBAL = lokální termoterapie.
Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií. Teplota tekutého parafínu při aplikaci je kolem cca 55°C ( střední poloha na regulaci vyhřívání č.4). Parafin se na postižené místo nanese štětcem v několika vrstvách ( záda, klouby, obličej atd.), nebo se ruce, chodidla,lokte několikrát ponoří do vaničky s nahřátým parafínem. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů.Parafínové zábaly působí jako mini-sauna, využívá se pozvolného předávání suchého tepla z parafínu k hloubkovému prohřátí, které vyvolá reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení ošetřeného místa a tím k stimulaci regenerace tkání, uvolnění svalových spazmů, je urychlen metabolismus a zvyšuje se odolnost organismu. Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká.

INDIKACE LOKÁLNÍ APLIKACE TEPLA:
problémy pohybového systému poúrazového, nebo degenerativního původu,artrózy,chronická revmatoidní artritida a další postižení především drobných kloubů končetin, Bechtěrevova nemoc,páteřní bolestivý syndrom, neurologická onemocnění, tenisový loket a všude tam kde teplo přináší úlevu od bolesti.

V KOSMETICE:
Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, záda,stehna nebo chodidla.Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se doporučuje nanést výživný pleťový krém, nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá.Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Parafínový zábal je rovněž výborný prostředek pro kombinovanou péči proti celulitidě, postižená místa stehen se natírají štětcem namočeným v rozehřátém parafínu / vždy je nutno vyzkoušet teplotu rozehřátého parafínu na vnitřní straně stehna/, po ukončení zábalu se doporučuje masáž vždy vedená nahoru směrem k srdci. K zvýšení účinku použijte při masáži vhodný kosmetický přípravek, který se lépe a hlouběji vstřebá do prohřátě pokožky a tím se zvýší jeho účinnost.

MASÉŘI:
Před masáží lze pomocí parafínového zábalu dosáhnout maximální prohřátí a uvolnění masírovaných oblastí a tím zvýšení účinku masáže.

TECHNICKÁ DATA:

  • obsah parafínové vany je maximálně do 5 litrů ( výrobce doporučuje maximálně 4 litry náplně při parafínové lázni nohou)

  • rozpětí nastavení teploty je od 51°C do 60°C

  • speciálně vlnovitě vytvarované dno pro rychlejší ohřev

  • vnitřní délka dna je 33 cm /vhodná i na chodidla nohou/ v bezpečném plastovém provedením,

  • parafínová lázeň BC 122 je vybavena termostatem k udržení požadované teploty

  • součástí výbavy je: 3 litry naturál parafínu ve vločkové úpravě, termo rukavice 1kus, termo návlek na nohu 1 kus, igelitové návleky, štětec k natírání parafínu z přírodních vláken, ochranná mřížka na dno vaničky

  • zdroj elektrická síť 230V / 50 Hz

Recenze (1)

Recenze produktu Parafínová lázeň BC 122

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

60 %

S výrobkem jsem vcelu spokojená. Mohu doporučit

Snadná obsluhaKdykoliv k dispoziciPříjemný desing
Dlouhá doba rozehřátí

Diskuze

Diskuze k produktu Parafínová lázeň BC 122

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Ověřený z.

60 % 12/12/2011

S výrobkem jsem vcelu spokojená. Mohu doporučit

Více

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám