Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Parafínová lázeň BC 122

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

Parafínová lázeň BC 122
Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře,...Více informací
Kód výrobku: 87689
Cena s DPH: 1 992 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Parafínová lázeň BC 122

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů, parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká.

PARAFÍNOVÁ LÁZEŇ A ZÁBAL = lokální termoterapie.
Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií. Teplota tekutého parafínu při aplikaci je kolem cca 55°C ( střední poloha na regulaci vyhřívání č.4). Parafin se na postižené místo nanese štětcem v několika vrstvách ( záda, klouby, obličej atd.), nebo se ruce, chodidla,lokte několikrát ponoří do vaničky s nahřátým parafínem. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů.Parafínové zábaly působí jako mini-sauna, využívá se pozvolného předávání suchého tepla z parafínu k hloubkovému prohřátí, které vyvolá reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení ošetřeného místa a tím k stimulaci regenerace tkání, uvolnění svalových spazmů, je urychlen metabolismus a zvyšuje se odolnost organismu. Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká.

INDIKACE LOKÁLNÍ APLIKACE TEPLA:
problémy pohybového systému poúrazového, nebo degenerativního původu,artrózy,chronická revmatoidní artritida a další postižení především drobných kloubů končetin, Bechtěrevova nemoc,páteřní bolestivý syndrom, neurologická onemocnění, tenisový loket a všude tam kde teplo přináší úlevu od bolesti.

V KOSMETICE:
Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, záda,stehna nebo chodidla.Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se doporučuje nanést výživný pleťový krém, nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá.Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Parafínový zábal je rovněž výborný prostředek pro kombinovanou péči proti celulitidě, postižená místa stehen se natírají štětcem namočeným v rozehřátém parafínu / vždy je nutno vyzkoušet teplotu rozehřátého parafínu na vnitřní straně stehna/, po ukončení zábalu se doporučuje masáž vždy vedená nahoru směrem k srdci. K zvýšení účinku použijte při masáži vhodný kosmetický přípravek, který se lépe a hlouběji vstřebá do prohřátě pokožky a tím se zvýší jeho účinnost.

MASÉŘI:
Před masáží lze pomocí parafínového zábalu dosáhnout maximální prohřátí a uvolnění masírovaných oblastí a tím zvýšení účinku masáže.

TECHNICKÁ DATA:

  • obsah parafínové vany je maximálně do 5 litrů ( výrobce doporučuje maximálně 4 litry náplně při parafínové lázni nohou)

  • rozpětí nastavení teploty je od 51°C do 60°C

  • speciálně vlnovitě vytvarované dno pro rychlejší ohřev

  • vnitřní délka dna je 33 cm /vhodná i na chodidla nohou/ v bezpečném plastovém provedením,

  • parafínová lázeň BC 122 je vybavena termostatem k udržení požadované teploty

  • součástí výbavy je: 3 litry naturál parafínu ve vločkové úpravě, termo rukavice 1kus, termo návlek na nohu 1 kus, igelitové návleky, štětec k natírání parafínu z přírodních vláken, ochranná mřížka na dno vaničky

  • zdroj elektrická síť 230V / 50 Hz

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz