Podrobné informace

Panthehair šampon na poškozené vlasy je přípravek s novým složením, který obsahuje klasické i nejnovější účinné složky pro dokonalou výživu vlasů.

Informace o produktu

Výrobce: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.
Značka: PANTHEHAIR
Kód výrobku: 109788
Kód EAN: 8594009624944
Držitel rozhodnutí: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.

Panthehair šampon na poškozené vlasy je přípravek s novým složením, který obsahuje klasické i nejnovější účinné složky pro dokonalou výživu vlasů. Chrání vlasy před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a urychluje jejich regeneraci po mechanickém či chemickém poškození (např. při česání, fénování a ondulaci). Hlavní účinná látka šamponu D-panthenol proniká hluboko do struktury vlasů a pokožky hlavy, má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, snižuje ztráty přirozené vlhkosti, zlepšuje jejich lesk, pocit na dotek a ohebnost. Jemné tenzidy šetrně, ale účinně umyjí vlasy a pokožku hlavy. Pšeničné proteiny s jemnými čistícími vlastnostmi vytváří ochranný film na vlasech, snižují riziko poškození vlasů a mají hydratační efekt. Zlepšují také penetraci barvy do vlasů a mají antistatické vlastnosti. Speciální kondicionační látky zvyšují lesk vlasů, natuží je a umožňují lepší tvarovatelnost.

Recenze (2)

Recenze produktu Panthehair šampon na poškoz.vlasy 200ml Dr.Müller

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

Výborný,poškozené vlasy "napraví",nedráždí,pěkně pění a vlasy jsou po umytí příjemné na omak

(4) (4)

40 %

Jelikož jsem nepozorovala žádné pozitivní účinky na mých poškozených vlasech, příště bych si ho asi už nekoupila

  • příjemná vůně
  • nezaznamenala jsem žádné zlepšení kvality vlasů. Navíc po použití tohoto šamponu jsem nemohla vlasy vůbec rozčesat a to i po použití kondicionéru.

Diskuze

Diskuze k produktu Panthehair šampon na poškoz.vlasy 200ml Dr.Müller

Přidat nový příspěvek do diskuze