Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » P » PANTENE

PANTENE

Produktové řady: Odměna za dobití
Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

Typ vlasů

Jednotkové množství

Určeno pro

 • Pantene Pro-V Style&Protect tužidlo 200 ml

  Pantene Pro-V Style&Protect tužidlo 200 ml

  Akce

  skladem 1 - 2 ks

  Style & Protect Mousse pomáhá Udržujte svůj styl ve tvaru s extra silným prostoru. Poskytovat každý den stylu ochranu pro zdravý vzhled vlasů. Chraňte své vlasy před teplem a česání poškození.

  76 Kč -30% 108 Kč

 • Pantene kondicioner repair&protect 200 ml

  Pantene kondicioner repair&protect 200 ml

  Akce

  3 dny

  Repair & Protect pomáhá: obnovovat pevnost vlasů chránit vlasy před poškozením při úpravě účesu předcházet vzniku roztřepených konečků

  59 Kč -39% 97 Kč

 • Pantene šampón 400ml Aqua Light

  Pantene šampón 400ml Aqua Light

  Akce

  3 dny

  Řada Aqua Light: pomáhá posílit každý pramen jemných vlasů dodává vašim vlasům výživu, vlasy zanechává s prakticky nulovým zatížením.

  84 Kč -23% 109 Kč

 • Pantene kondicionér 200ml Aqua light

  Pantene kondicionér 200ml Aqua light

  Akce

  3 dny

  Pantene Aqua Light představuje čtyři produkty pro celkovou péči o vaše vlasy. Šampon Pantene Aqua Light s odlehčeným složením Pro-V vyživuje a posiluje každé vlasové vlákno před poškozením způsobeným úpravou a česáním. Balzám dodá další ochranu a dopomůže k pocitu úžasné lehkosti. Vyživující maska představuje blahodárnou a intenzivní kúru. Přelomovou novinkou je dvousložkový sprej používaný mezi dvěma mytími. Působí nejprve díky ošetřujícím složkám a návazně pak prostřednictvím osvěžujících prvků. Není jej třeba oplachovat a může se používat na suché i vlhké vlasy. Řada Aqua Light od Pantene obsahuje novou ve vodě vysoce rozpustnou technologii clean-rinse speciálně vyvynutou pro daleko rychlejší oplachování než v přípsdě tradičních výrobků. Pečující komplex obsahuje přísady v mnoha velmi tenkých vrstvách, které jsou volně shluknuté v nižších koncentracích, než bývá obvyklé. Jakmile tedy začnete s oplachováním, pečující molekuly se snadno rozpadají a nevyužitý přebytek je hned spláchnut. Výsledkem je, že tato technologie minimalizuje množství zbytkových částic, které na vlasech zůstávají a přispívá tak k pocitu čistoty a lehkosti - přitom však vlasům dodává pevnost, kterou potřebují. Díky používání tohoto produktu je nyní možno předcházet pocitu ze zplihlých vlasů, což ocení hlavně ty, které mají vlasy jemné.

  59 Kč -26% 80 Kč

 • Pantene šampón 400ml Repair Protect

  Pantene šampón 400ml Repair Protect

  Akce

  3 dny

  Hydratace a odolnost (WE) / ochrana (CEETICSA) pro suché/poškozené vlasy. Kolekce Repair & Protect pomáhá: obnovit pevnost vlasů chránit vlasy před poškozením při úpravě účesu, předcházet vzniku roztřepených konečků.

  84 Kč -22% 108 Kč

 • Pantene šampon 250ml Aqua light

  Pantene šampon 250ml Aqua light

  Akce

  3 dny

  Šampon Pantene Aqua Light s odlehčeným složením Pro-V vyživuje a posiluje každé vlasové vlákno před poškozením způsobeným úpravou a česáním.

  59 Kč -26% 80 Kč

 • Pantene spray 150ml Aqua Light VITASHAKE

  Pantene spray 150ml Aqua Light VITASHAKE

  Akce

  3 dny

  Pomáhá vyživovat s prakticky nulovým zatížením. Jeho lehká směs dvou receptur okamžitě posiluje jemné vlasy a chrání je před poškozením, aniž by je zatěžovala. Zároveň usnadňuje rozčesávání zacuchaných vlasů a okamžitě jim dodává hebkost. Proti poškození vlivem úpravy vlasů.

  59 Kč -28% 82 Kč

 • Pantene kondicioner color protect shine 200 ml

  Pantene kondicioner color protect shine 200 ml

  Akce

  3 dny

  Kondicioner Color Protect Shine značky Pantene Oplachující kondicionér s péčí pro barvené a melírované vlasy. Jemná péče, která chrání barvu a zlepšuje rozčesatelnost vlasů. Pro viditelně větší zářivost, hladkost a pocit dobře vyživených vlasů. Usnadňuje následnou úpravu a rozčesávání. Použití: Aplikujte na vlhké vlasy, nechte krátce působit, poté spláchněte vodou.

  59 Kč -26% 80 Kč

 • Pantene šampon 250 ml repair&protect

  Pantene šampon 250 ml repair&protect

  Akce

  3 dny

  Šampon pro klasickou péči o vlasy s Pro-V complexem. Hydratace a ochrana suchých a poškozených vlasů před poškozením způsobeným úpravou účesu.

  59 Kč -31% 85 Kč

 • Pantene šampon 250 ml color protect shine

  Pantene šampon 250 ml color protect shine

  Akce

  3 dny

  Šampon Color Protect Shine značky Pantene Šampon pro barvené a tónované vlasy s okamžitě znatelnou a viditelnou péči o barvu a lesk. Určený pro barvené, melírované vlasy. Jemně čistí a chrání barvu pro viditelně větší lesk a přirozeně lehký pocit ve vlasech bez jejich zatížení. Uzavírá povrch vlasového vlákna čímž ve vlasech udržuje stále krásnou barvu, zanechává Vaše vlasy jemné, lesklé a zářivé. Použití: Aplikujte na vlhké vlasy, napěňte, poté spláchněte vodou.

  59 Kč -26% 80 Kč

 • PANTENE Pro-V pěnové tužidlo Perfect Volume

  PANTENE Pro-V pěnové tužidlo Perfect Volume

  Akce

  3 dny

  Pěnové tužidlo Volume & Body: vytváří neviditelnou podporu pro jemné vlasy, aby udržely vlastní tíhu, poskytuje celodenní ochranu proti vlhkosti, aby si váš účes udržel objem, zanechává vlasy krásně hebké.

  76 Kč -30% 108 Kč

 • Pantene lak EXTRA STRONG 250 ml

  Pantene lak EXTRA STRONG 250 ml

  Akce

  3 dny

  VÝSLEDEK: Zachová tvar účesu po celý den. Vlasy budou lesklé, hebké a pružné. Neslepuje vlasy, snadno se vyčesává, nedráždí pokožku hlavy. Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro extra objem vlasů předkloňte hlavu a nastříkejte lak zezadu dopředu nebo nadzdvihněte vybrané prameny vlasů a aplikujte přímo ke kořínkům.

  76 Kč -25% 102 Kč

 • Pantene lak ULTRA STRONG 250 ml

  Pantene lak ULTRA STRONG 250 ml

  Akce

  3 dny

  LAK NA VLASY Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Maximálně tužicí lak na vlasy: spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk snadno se vyčesává.

  76 Kč -29% 107 Kč

 • Pantene lak STYLE/PROTECT 250 ml

  Pantene lak STYLE/PROTECT 250 ml

  Akce

  3 dny

  Vytvarujte a chraňte svůj účes, jehož zdravý vzhled vydrží až 24 hodin. Lak na vlasy z kolekce Style & Protect: pomáhá chránit účes proti vlhkosti a zachovat jeho tvar až 24 hodin. díky extra silnému zpevnění udržuje zdravý vzhled účesu po celý den. lze jej snadno vymýt a vyčesat.

  76 Kč -30% 108 Kč

 • Pantene lak VOLUME EXTRA STRONG 250 ml

  Pantene lak VOLUME EXTRA STRONG 250 ml

  Akce

  3 dny

  LAK NA VLASY Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Maximálně tužicí lak na vlasy: spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk snadno se vyčesává.

  76 Kč -30% 108 Kč

 • Pantene lak PERFECT VOLUME 250 ml

  Pantene lak PERFECT VOLUME 250 ml

  Akce

  3 dny

  Lak na vlasy Volume & Body: vytváří zdravě vypadající, objemný účes, který vydrží po celý den, poskytuje celodenní ochranu proti vlhkosti, aby si váš účes udržel objem, snadno se vyčesává.

  76 Kč -34% 115 Kč

 • Pantene lak SHINE ULTRA STRONG 250 ml

  Pantene lak SHINE ULTRA STRONG 250 ml

  Akce

  3 dny

  Lak na vlasy Ice Shine: zvyšuje lesk vlasů a dodává jim zdravý a zářivý vzhled, dává vašemu účesu extra silné a dlouhotrvající zpevnění, snadno se vyčesává.

  76 Kč -23% 99 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám