Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické potřeby Zdravotnické testy Ostatní testy

OZO-OZO Iontoforéza pro ruce a nohy

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 451863

Plně digitální iontoforéza k domácí léčbě nadměrného pocení - hyperhidrózy dlaní a chodidel. 

Více informací

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

9 454 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

OZO-OZO Iontoforéza pro ruce a nohy

Iontoforéza OZO-OZO vám umožní žít naplno a bez obav z nadměrného pocení. Zbaví vás stresu a nepohody při obchodních jednáních či při vystoupeních na poradách a firemních prezentacích.

Výhody produktu

OZO-OZO Ionto-Mini využívá veškerých výhod léčebného postupu, který doporučují dermatologové jako neinvazivní alternativu při léčbě hyperhidrózy. Terapii pomocí podpažních aplikátorů můžete provádět v klidu doma v soukromí. Navíc procedury účinkují rychle. Většina uživatelů pozoruje účinky již během prvních 14 dní od zahájení terapie.

  • Bez chemie - běžně užívané chemické antiperspiranty mohou obsahovat nebezpečné sloučeniny hliníku. Intoforéza OZO-OZO si vystačí s obyčejnou pitnou vodou z kohoutku. OZO-OZO chemii nepotřebuje.
  • Bezpečná - Iontoforéza OZO-OZO je plně digitální. O bezpečí a ochranu uživatele se stará vícenásobná kontrola výstupního proudu. OZO-OZO rozpozná, kdy jste ponořili končetiny do vody, a iontoforéza sama postupně zvyšuje proud do požadované hodnoty.
  • Klinicky ověřená - Iontoforéza OZO-OZO je moderní inovací více než půl stoletím praxe ověřené efektivní metody. Iontoforéza se pro léčbu hyperhidrózy s výbornými výsledky ověřenými klinickými studiemi používá více než 60 let.
  • Certifikováno - Naše iontoforéza OZO-OZO je certifikována jako zdravotnický prostředek. Výrobce zařízení, společnost Merebit, je držitelem certifikátu ISO 13485 management jakosti pro návrh a výrobu zdravotnických zařízení.

Použití přístroje

  • Iontoforézu OZO-OZO Ionto mini může obsluhovat každý sám. Příprava přístroje na proceduru je maximálně snadná, průběh procedury je potom plně automatizovaný.
  • Iontoforéza je metoda léčby nadměrného pocení, která je založena na pronikání velmi malého množství elektrického proudu do tkání, které se nejvíce potí. Elektrický proud zde způsobí blokování funkce potních žláz.

Jak se používá

Podrobný návod: https://www.lekarna.cz/upload/files/LekarnaCZ-ozo-ozo-manual_4_3_1.pdf

  • Před zahájením procedury stačí nastavit požadovanou intenzitu proudu dle návodu a OZO-OZO Ionto-Mini sama pozná, kdy jste přiložili podpažní aplikátory. Iontoforéza začne automaticky postupně zvyšovat proud až na nastavenou hodnotu.
  • Do nádobek, ke kterým jsou připojeny elektrody se nalije voda, a do ní se ponoří ruce nebo chodidla. Do podpaží (či jiné části těla) se vkládají speciální elektrody, které jsou součástí balení. Aplikace trvá 10 - 25 minut, podle stupně pocení. Zpočátku 3-7x týdně, poté se aplikace postupně snižuje až na 1x za měsíc. Při pravidelném používání je odstranění pocení trvalého rázu.  
  • Přesně v polovině procedury dojde automaticky ke změně polarity. Díky tomu bude terapie probíhat rovnoměrně. Pokud proceduru neukončíte, proběhne cyklus ještě jednou.
  • Na konci tohoto druhého cyklu se přístroj automaticky vypne.

Obsah balení

1 - Iontoforéza                                   2 - Manuál

3 - Akumulátory (2 ks)                       4 - Přívodní kabel k elektrodám

5 - Elektrody (2 ks)                            6 - Ochranné síťky na elektrody (2 ks)

7 - Kufřík                                            8 - Ochranné pěnové válce (2 ks)

9 - Nabíječka akumulátorů               10 - Přívodní síťový kabel

Informace o produktu

Výrobce: Meredit
Značka: OZO-OZO
Kód výrobku: 451863
Kód EAN: 451863451863
Držitel rozhodnutí: Meredit

Recenze

OZO-OZO Iontoforéza pro ruce a nohy

Diskuze

OZO-OZO Iontoforéza pro ruce a nohy

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám