Podrobné informace

Jednokrokový ovulační test se používá na determinaci přítomnosti lidského hormonu luteinu (LH) ve vzorku moče.

Informace o produktu

Výrobce: MORWELL DIAGNOSTICS GMBH
Značka: RAPICLEAR
Kód výrobku: 40363
Kód EAN: 8588001784041
Kód SÚKL: P75127
Držitel rozhodnutí: MORWELL DIAGNOSTICS GMBH

Užití
RapiTest LH se používá na determinaci přítomnosti lidského hormonu luteinu (LH) ve vzorku moče. Výsledky se mohou použít na identifikaci hormonální změny a ovulace v menstruačním cyklu. Testováni může začít přibližně 10 dní po začátku menstruace a mělo by se v něm pokračovat denně resp. ob den během deseti dní. Pokud jsou oba pásy, t.j. C a T, stejně zbarvené ,resp. pás T tmavší, je LH hormon přítomný, žena je plodná. V případě světlejšího pásu T je test negativní.

Příprava testu
Vyjměte tester z ochranného obalu. Vezměte vzorek moče do čisté nádoby - pro dosažení dobrého výsledku testování odeberte moč v přibližně stejném čase. Test proveďte ihned po odebrání vzorku, nejvhodnější je odpolední moč. Mírně omezte příjem tekutin 2-3 hodiny před testováním - zvýší se koncentrace LH hormonu ve vzorku. Do pipety naberte malé množství moče. Pipetou nakapejte 3-5 kapel moče do okénka S. Odečtěte výsledek po 3-4 minutách, nejpozději do 10 minut.

Upozornění
U Žen v menopauze je nevhodné tento test používat. Tento test je vhodné doplnit dalšími klinickými údaji. Nepoužívejte zmrazené vzorky moče.

Recenze

Recenze produktu Ovulační test RapiTest LH 1 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Ovulační test RapiTest LH 1 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze