Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Týden šílených slev

Ovulační test RapiTest LH 1 ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Ovulační test RapiTest LH 1 ks
Jednokrokový ovulační test se používá na determinaci přítomnosti lidského hormonu luteinu (LH) ve vzorku moče. Více informací
Kód výrobku: 40363
Cena s DPH: 74 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Ovulační test RapiTest LH 1 ks

Užití
RapiTest LH se používá na determinaci přítomnosti lidského hormonu luteinu (LH) ve vzorku moče. Výsledky se mohou použít na identifikaci hormonální změny a ovulace v menstruačním cyklu. Testováni může začít přibližně 10 dní po začátku menstruace a mělo by se v něm pokračovat denně resp. ob den během deseti dní. Pokud jsou oba pásy, t.j. C a T, stejně zbarvené ,resp. pás T tmavší, je LH hormon přítomný, žena je plodná. V případě světlejšího pásu T je test negativní.

Příprava testu
Vyjměte tester z ochranného obalu. Vezměte vzorek moče do čisté nádoby - pro dosažení dobrého výsledku testování odeberte moč v přibližně stejném čase. Test proveďte ihned po odebrání vzorku, nejvhodnější je odpolední moč. Mírně omezte příjem tekutin 2-3 hodiny před testováním - zvýší se koncentrace LH hormonu ve vzorku. Do pipety naberte malé množství moče. Pipetou nakapejte 3-5 kapel moče do okénka S. Odečtěte výsledek po 3-4 minutách, nejpozději do 10 minut.

Upozornění
U Žen v menopauze je nevhodné tento test používat. Tento test je vhodné doplnit dalšími klinickými údaji. Nepoužívejte zmrazené vzorky moče.

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz