Podrobné informace

Ovulační test de Luxe. Rychlý test na stanovení plodných dnů určený k testování přímo v proudu moči.

Informace o produktu

Výrobce: W.H.P.M. BIORESEARCH+TECHNOLOGI
Kód výrobku: 88314
Kód EAN: 8588002310171
Držitel rozhodnutí: W.H.P.M. BIORESEARCH+TECHNOLOGI

Charakteristika
Ovulace je období přibližně uprostřed menstruačního cyklu ženy, kdy dochází k uvolnění vajíčka. Luteinizační hormon (LH) společně s folikulostimulujícím hormonem (FSH) stimuluje dozrávání vajíček. Nárůst koncentrace LH se objevuje 40 hodin před ovulací, kdy je nejvhodnější doba na oplodnění vajíčka - početí. Samotná ovulace trvá jen 12-24 hodin. Ovulační test pomůže přesně určit tu správnou dobu a zvýší šanci na otěhotnění. Normálně se LH vyskytuje v moči žen mimo ovulací, mužů a dětí ve velmi nízké koncentraci. Ta se v pubertě a u žen v menopauze zvyšuje 3 až 4 krát.

Upozornění
Diagnostický prostředek invitro k sebetestování0197. Testovací proužek je jen na jedno použití. Interpretace výsledku testu může být zkreslena při výskytu cyst na vaječnících, endokrinologickém onemocnění, po dobu těhotenství, resp. aplikace HCG. Výsledek testu po potřeba porovnat s ostatními klinickými příznaky, proto doporučujeme návštěvu gynekologa.

Příprava vzorku
K testování používejte moč odebranou vždy ve stejné době minimálně 5 dní po sobě, a to mezi 10. a 20. hodinou.

Postup stanovení
Před použitím testu je potřeba určit průměrnou délku menstruačního cyklu ženy (počítat od prvního dne menstruace). První testování se doporučuje provést v den podle tabulky, čímž se stanoví bazální hladina hormonu LH ve vzorku moči.

Recenze

Recenze produktu Ovulační test de luxe

Diskuze

Diskuze k produktu Ovulační test de luxe

Přidat nový příspěvek do diskuze