Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnická technika » Mechanické a digitální osobní váhy

Mechanické a digitální osobní váhy

Ať už se snažíte zhubnout, nebo prostě jen máte rádi věci pod kontrolou, jistě k tomu patří i hlídání si tělesné hmotnosti. Nadváha je totiž nositelem samých negativních věcí. A právě zvyšující se číslo na osobní váze pro vás může být dostatečně odstrašující a zároveň motivační. Pamatujte, že vážit byste se měli nejlépe ráno a ve spodním prádle. Váha se totiž během dne mění podle způsobu stravování.

Jakou osobní váhu si pořídit?

  • Digitální váha – jsou velmi spolehlivé a měří většinou s přesností na 100 g. Váhu mějte umístěnou vždy na pevném a rovném povrchu, jinak budou hodnoty zkreslené.
  • Klasická mechanická váha„ručičková“ váha je stále velmi oblíbená, ale ne moc přesná. Hodí se na běžné vážení, ale nikoliv při redukci hmotnosti, při které je důležité vědět o každém zhubnutém kilu.
  • Osobní váhy s měřením tuku – představují nejvhodnější váhy při dietě. Je totiž důležité měřit nejen hmotnost, ale také poměr tuku, vody a svalů v těle. A přesně tohle vám moderní váha dokáže říci a uložit si hodnoty do paměti. To se pak hubne jedna báseň!

Věděli jste, že svaly jsou těžší než tuk? Nedivte se proto, že se po týdnech cvičení ukáže na vaší osobní váze o něco vyšší číslo. Mnohem důležitější je pravidelné měření – měřte si obvod paží, pasu, boků a stehen. Uvidíte, jak půjdou centimetry dolů.

Tip pro vás

Potřebujete zhubnout rychle, například do plesových časů? Je mnoho prostředků z přírodních zdrojů, které vám pomohou rychleji shodit pár kilo a vytvarovat postavu. Tyto pomocníky najdete na našem webu – jedná se například o doplňky stravy a čaje.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám