Podrobné informace

Orthomol® Arthro plus je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.

Informace o produktu

Výrobce: ORTHOMOL GMBH.
Značka: ORTHOMOL
Kód výrobku: 246004
Kód EAN: 8594039797311
Držitel rozhodnutí: ORTHOMOL GMBH.

Složení: Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Kyselina hyaluronová, Hydrolyzát kolagenu, N-acetylcystein, vápník, vitamíny D3, K1, B6, C, Omega-3-mastné kyseliny, Antioxidanty. V dobře vyvážené kombinaci s dalšími důležitými mikronutrienty.

Balení: 30 denních dávek

Informace pro spotřebitele: Přípravek volně prodejný.

Vitaminy E, C a další rostlinné složky, jako karotenoidy a bioflavonoidy, chrání vaše klouby před oxidačním stresem a působí jako přírodní antioxidanty.

Stopové prvky zinek, selen, měď a mangan jsou důležitými součástmi antioxidačních enzymů.

Použití:
Orthomol® Arthro plus je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.

Dávkování:
Denně vmíchejte obsah jednoho sáčku (= denní dávka) do 100 – 150 ml neperlivé vody nebo ovocné šťávy a užjte s jídlem nebo po jídle společně s tobolkami obsahujícími omega-3 mastné kyseliny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Jak dlouho se přípravek Orthomol® Arthro plus užívá
K pokrytí specifických zvýšených požadavků na mikroživiny doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání. Délku užívání konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Důležitá upozornění k přípravku Orthomol® Arthro plus
Přípravek lze užívat pouze pod lékařským dohledem.
Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy, ale je doplňkovou dietetickou potravinou pro zvláštní lékařské účely.
Orthomol® Arthro plus by neměl být užíván během těhotenství a při kojení a neměl by být podáván dětem. V rámci studie, ve které byl glukosamin podáván těhotným ženám, se žádné vedlejší nežádoucí účinky neprojevily. Z důvodu nedostatečného množství údajů o glukosaminu a chondroitinu se však podávání přípravku těhotným a kojícím ženám a dětem nedoporučuje.
Při užívání léků, které ovlivňují srážlivost krve, by měly být především před začátkem a po ukončení léčby důkladně kontrolovány parametry srážení krve.

Další užitečné informace k přípravku Orthomol® Arthro plus
Orthomol® Arthro plus neobsahuje laktózu ani lepek.
V ojedinělých případech může dojít k občasnému říhání způsobenému rybím tukem (omega-3 mastné kyseliny), který je obsažen v tobolkách. K zabránění říhání můžete tobolky užít před spaním.
Z důvodu obsahu vitamínu B2 může dojít k zežloutnutí moči.
Přípravek obsahuje silně barvící beta-karoten (provitamín A). Eventuelně vzniklé skvrny, např. na oděvu, se dají jen těžce odstranit.

Jak se přípravek Orthomol® Arthro plus skladuje
Orthomol® Arthro plus uchovávejte přednostně v chladu a v suchu. Přípravek ukládejte mimo dosah dětí!

Složení
Dextrosa, hydrolyzovaný kolagen, rybí olej, dermatan-sulfát (z korýšů), kalcium-laktát, racemická kyselina jablečná, chondroitin-sulfát (z ryb), stabilizátor arabská guma, uhličitan vápenatý, želatina, tokoferol alfa, extrakt z citrusových plodů, zvlhčovalo glycerol, aroma, acetylcystein, zink-glukonát, maltodextrin, modifikovaný škrob, kyselina hyaluronová, sladidlo acesulfam draselná sůl, nikotinamid, emulgátor sojový lecitin, pantothenan vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, rajčatový extrakt, barviva oxid titaničitý a železitý, síran manganatý, riboflavin, thiamin-nitrát, pentahydrát síranu měďnatého, betakarotén, lutein, kyselina listová, retinol acetát, biotin, molybdenan sodný, selenan sodný, fytomenadion, cyanokobalamin, cholekalciferol.

Recenze

Recenze produktu Orthomol Arthro plus 30 denních dávek

Diskuze

Diskuze k produktu Orthomol Arthro plus 30 denních dávek

Přidat nový příspěvek do diskuze