Podrobné informace

Push Aequi je vysoce účinná kotníková ortéza, ve které se pojí efektivní mechanická podpora nemocného kotníku s pohodlností nošení.

Informace o produktu

Výrobce: G.P.S. Ofa
Značka: PUSH BRACES
Kód výrobku: 229613
Kód EAN: 8715669003447
Držitel rozhodnutí: G.P.S. Ofa

Push Aequi je vysoce účinná kotníková ortéza, ve které se pojí efektivní mechanická podpora nemocného kotníku na jedné straně s pohodlností nošení na straně druhé. Pevná opora se nachází výhradně na mediální straně kotníku. Je zajištěna dostatečně tuhým a přitom lehkým plastem, jehož tvar je anatomicky přizpůsoben vnitřnímu kotníku. Laterální oblast je zhotovena z tvarované pěny, která se snadno přizpůsobuje individuální anatomii. Ortéza se připevňuje diagonálním (netažným) páskem. Konečnou stabilitu kotníku poskytují dva kompresivní elastické pásy, které se proti sobě ovíjejí kolem postiženého kloubu.

Ortézu PUSH® AEQUI® je možno používat při funkční léčbě úrazů kotníku i jako dlouhodobá podpora při chronické nestabilitě kotníku. Zatímco inverzní/everzní pohyb je omezen, plantární/dorzální flexe poskytuje dostatečnou volnost pohybu, díky čemuž člověk při normální chůzi a běhu nepociťuje žádné zábrany. Ortéza PUSH® AEQUI® se nosí přes ponožku; optimální stabilizace se ovšem dosáhne pouze tehdy, nosí-li se v kombinaci s uzavřenými (zavazovacími) botami.

INDIKACE
Závažná (reziduální) nestabilita (pod vysokým zatížením)
Terapie akutního poškození laterálního kotníkového vazu
Pokračovací léčba konzervativní nebo operované zlomeniny kotníku
Artróza s nestabilitou bez akumulace tekutiny
Poškození kotníkových vazů (pod vysokým zatížením bez akumulace tekutiny)

Ortho - Aequi bandáž na kotník velikost 2, pravá - Velikost kotníku

Velikost (obvod)
1 (27-31 cm)
2 (31-34 cm)
3 (34-40 cm)

Recenze

Recenze produktu Ortho - Aequi bandáž na kotník velikost 2, pravá

Diskuze

Diskuze k produktu Ortho - Aequi bandáž na kotník velikost 2, pravá

Přidat nový příspěvek do diskuze