Podrobné informace

Kniha v atraktivní formě kalendáře slouží jako svépomocný manuál jak pro lidi, kteří hubnou poprvé, tak pro chronické dietáře. Obsahuje program na 52 týdnů s praktickými radami a recepty.

Informace o produktu

Výrobce: STOB CZ S.R.O.
Značka: STOB
Kód výrobku: 196363
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: STOB CZ S.R.O.

Originální univerzální průvodce hubnutím s rozumem Kam kráčíš
Konec nesmyslným dietám
Chcete se přestat potácet v džungli nesmyslných diet a topit se v moři zeštíhlujících čajů? Do rukou všech, kteří chtějí začít žít jinak, se dostává kniha ve formě kalendáře „Kam kráčíš“, která vás dovede ke zdravějšímu životnímu stylu.
Za pouhých 52 týdnů z vás bude člověk štíhlejší, rozumnější, krásnější, a hlavně zdravější.
Kniha slouží jako svépomocný manuál nejen pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale i pro ty, kteří si chtějí váhové úbytky udržet nebo prostě chtějí žít zdravěji. Využít ho mohou i diabetici. Chroničtí dietáři se napřed otestují a podle problému, který je stále vrací k jojo-efektu, si zvolí optimální plán právě pro sebe.

I při hubnutí labužníkem
Kniha „Kam kráčíš“ obsahuje program na 52 týdnů, a proto byla zvolena forma kalendáře. Kniha má dvě oddělené části, jejichž listy se otáčí nezávisle na sobě. Jednu část tvoří praktický program na 52 týdnů s radami, jak hubnout a žít zdravěji, a týdenní kalendárium, kam si čtenáři budou zapisovat stravovací návyky a další trénované změny. V kalendáriu jsou vyznačeny jen dny a čísla týdnů, takže je možné začít hubnout či měnit svůj život kdykoliv. Druhou část tvoří kontrasty receptů – vždy jedno jídlo kalorické a k němu méně kalorická, ale stejně chutná varianta. Součástí jsou energetické hodnoty a složení potravin a fotografie talířků s potravinami o hodnotě 400 kJ. Podporu můžete hledat i na komunitním webu www.stobklub.cz, se kterým bude kniha propojena.
Součástí je také zrcátko, jehož prohýbáním si zvolíte svůj cíl, ke kterému budete pomocí rad v knize kráčet.

Recenze (9)

Recenze produktu Originální univerzální průvodce hubnutím s rozumem Kam kráčíš : VÝPRODEJ

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

80 %

Dárek, nepotřebuji hubnout. Celkem se líbil.

(7) (2)

100 %

(4) (4)

60 %

(4) (4)

100 %

(5) (3)

60 %

(3) (5)

100 %

(3) (5)

100 %

podrobná a dobře zpracovaná příručka

(3) (4)

60 %

(4) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Originální univerzální průvodce hubnutím s rozumem Kam kráčíš : VÝPRODEJ

Přidat nový příspěvek do diskuze