Podrobné informace

Žvýkačka s obsahem speciálních mikrogranulí, které bělí zuby tak, že to skutečně poznáte.

Informace o produktu

Výrobce: WRIGLEYS
Značka: ORBIT
Kód výrobku: 93185
Kód EAN: 42113478
Držitel rozhodnutí: WRIGLEYS

Žvýkačka bez cukru s mátovou a mentolovou příchutí se sladidly, s bělicím účinkem. Pravidelné žvýkáni 2 dražé po jídle či pití napomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a tím je bělí. Bělící účinek již po 4 týdnech pravidelného používání.

Převážná většina z nás žvýká kvůli osvěžení dechu a příjemné chuti v ústech, ale vůbec si neuvědomujeme, že ten největší přínos žvýkaní je snižování rizika vzniku zubního kazu. Proto jsou žvýkačky Orbit doporučovanou součástí každodenní péče o vaše zuby. Nyní, díky klinické studii o vlivu žvýkaček na zubní kazy, je prokázáno, že žvýkačky Orbit napomáhají snižovat riziko vzniku zubního kazu až o 40%. Vědecká studie prováděná na Semmelweisově Univerzitě v Budapešti sledovala po dobu 2 let téměř 600 respondentů. Všichni dodržovali své obvyklé stravovací a hygienické návyky. Jedna skupina navíc třikrát denně po jídle po dobu 20ti minut žvýkala žvýkačky. Po dvou letech bylo zjištěno, že u skupiny, která žvýkala pravidelně, došlo ke snížení výskytu zubního kazu, a to až o 40%.

Složení
sladidla: xylitol, sorbitol, manitol, aspaitam, acesulfam K; gumový základ (obsahuje sojový lecitin), zahušťovadlo arabská guma, aroma, zvlhčovadlo glycerol, plnidlo polyfosforečnan sodný, barvivo E171, leštící látka karnaubskývosk, antioxidant BHA, barvivo E133

Průměrná výživová hodnota ve 100g
energetická hodnota 680 kJ/165 kcal
bílkoviny 0g
sacharidy 67g (z toho cukr 0g, polyoly 67g, škroby 0g)
tuky 0g
vláknina 0g
sodík 0,2g

Vedlejší příznaky
Žvýkačka obsahuje zdroj fenylalaninu. Její nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Recenze

Recenze produktu Orbit Professional White dražé 10ks/14g

Diskuze

Diskuze k produktu Orbit Professional White dražé 10ks/14g

Přidat nový příspěvek do diskuze