Podrobné informace

Bonbony bez cukru s pomerančovou a mátovou příchutí, které poslouží jako první pomoc v péči o ústa a jazyk kdykoliv během dne.

Informace o produktu

Výrobce: WRIGLEYS
Značka: ORBIT
Kód výrobku: 93188
Kód EAN: 42124344
Držitel rozhodnutí: WRIGLEYS

Bonbóny mají na povrchu jedné strany speciální drážky, které odstraňují nečistoty z jazyka. Navíc obsahují mikrogranule, které čistí celá ústa i jazyk.

Orbit Professional Mints jsou mátové bonbóny, které baktérie dokáží odstranit. Díky drážkám s mikrogranulemi na povrchu dokonale vyčistí jazyk a peprmintový olej, který obsahují, zanechá příjemný pocit čistoty. Právě peprmintový olej je znám pro své antibakteriální účinky a ve spojení s drsným povrchem Orbit Professional Mints dokonale vyčistí všechny nečistoty z jazyka.

Převážná většina z nás žvýká kvůli osvěžení dechu a příjemné chuti v ústech, ale vůbec si neuvědomujeme, že ten největší přínos žvýkaní je snižování rizika vzniku zubního kazu. Proto jsou žvýkačky Orbit doporučovanou součástí každodenní péče o vaše zuby. Nyní, díky klinické studii o vlivu žvýkaček na zubní kazy, je prokázáno, že žvýkačky Orbit napomáhají snižovat riziko vzniku zubního kazu až o 40%. Vědecká studie prováděná na Semmelweisově Univerzitě v Budapešti sledovala po dobu 2 let téměř 600 respondentů. Všichni dodržovali své obvyklé stravovací a hygienické návyky. Jedna skupina navíc třikrát denně po jídle po dobu 20ti minut žvýkala žvýkačky. Po dvou letech bylo zjištěno, že u skupiny, která žvýkala pravidelně, došlo ke snížení výskytu zubního kazu, a to až o 40%.

Složení
sladidla: sorbitol, isomalt, aspartam, acesulfam K; aroma, protispékavá látka E470b
kyseliny: kyselina citrónová, kyselina jablečná
barviva E129, El02

Průměrná výživová hodnota ve 100g
energetická hodnota 1040 kJ/242 kcal
bílkoviny 0g
sacharidy 96g (z toho cukr 0g, polyoly 96g, škroby 0g)
tuky 1g
vláknina 0g
sodík 0g

Vedlejší příznaky
Žvýkačka obsahuje zdroj fenylalaninu. Její nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Recenze (1)

Recenze produktu Orbit Professional Orange mint 18g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Orbit Professional Orange mint 18g

Přidat nový příspěvek do diskuze