Podrobné informace

Omlazující složení - pleť okamžitě získá pevnější, jemnější a mladší vzhled. Viditelně vyhlazuje jemné linky a vrásky, čistí póry, stimuluje produkci kolagenu. Rozjasňuje, povzbuzuje produkci kolagenu, rozptyluje světlo a tím snižuje viditelnost vrásek, vyživuje pleť. Vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pleť zralá potřebující výživu.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Kód výrobku: 136630
Kód EAN: 136630
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Představujeme novou, technologicky zdokonalenou řadu dekorativní kosmetiky Anew Beauty. Technologie Derma Color rozptyluje světlo, tím jsou vrásky a jiné nedokonalosti pleti méně viditelné. Zdokonalené a lehké složení dodává pleti přirozený vzhled. Komplex Derma Color obsahuje barevné pigmenty uzavřené v kulatých částečkách minerálních látek, které lámou a odráží světelné paprsky. Díky této technologii získá i zralá pleť mladistvý vzhled. Anew Beauty působí také proti stárnutí pleti. Při pravidelném používání chrání strukturu pleti zevnitř, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje jas a barevný tón pleti a redukuje jemné linky a vrásky.Technologie Derma Color - rozptyluje světlo, tím jsou vrásky a jiné nedokonalosti pleti méně viditelné. Zdokonalené a lehké složení dodává pleti přirozený vzhled. Komplex Derma Color obsahuje barevné pigmenty uzavřené v kulatých částečkách minerálních látek, které lámou a odráží světelné paprsky. Díky této technologii získá i zralá pleť mladistvý vzhled.

Kosmetika Anew kombinuje dva postupy:

  • zkrášlení - jako luxusní řada líčení,
  • účinně bojuje proti stárnutí pleti - jako specializované produkty péče o pleť.

Díky pokročilé technologii působí kosmetika Anew proti stárnutí pleti. Při pravidelném používání chrání strukturu pleti zevnitř, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje jas a barevný tón pleti a redukuje jemné linky a vrásky.

Jak používat: nanášejte nejlépe prsty.

Recenze

Recenze produktu Omlazující make-up Anew Beauty SPF 15 (Anew Age-Transforming Foundation) 30 ml (Nude)

Diskuze

Diskuze k produktu Omlazující make-up Anew Beauty SPF 15 (Anew Age-Transforming Foundation) 30 ml (Nude)

Přidat nový příspěvek do diskuze