Podrobné informace

Omlazující složení - pleť okamžitě získá pevnější, jemnější a mladší vzhled. Viditelně vyhlazuje jemné linky a vrásky, čistí póry, stimuluje produkci kolagenu.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Produktová řada:
Kód výrobku: 133469
Kód EAN: 133469
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Rozjasňuje, povzbuzuje produkci kolagenu, rozptyluje světlo a tím snižuje viditelnost vrásek, vyživuje pleť. Vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pleť zralá potřebující výživu.

Představujeme novou, technologicky zdokonalenou řadu dekorativní kosmetiky Anew Beauty. Technologie Derma Color rozptyluje světlo, tím jsou vrásky a jiné nedokonalosti pleti méně viditelné. Zdokonalené a lehké složení dodává pleti přirozený vzhled. Komplex Derma Color obsahuje barevné pigmenty uzavřené v kulatých částečkách minerálních látek, které lámou a odráží světelné paprsky. Díky této technologii získá i zralá pleť mladistvý vzhled. Anew Beauty působí také proti stárnutí pleti. Při pravidelném používání chrání strukturu pleti zevnitř, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje jas a barevný tón pleti a redukuje jemné linky a vrásky.Technologie Derma Color - rozptyluje světlo, tím jsou vrásky a jiné nedokonalosti pleti méně viditelné. Zdokonalené a lehké složení dodává pleti přirozený vzhled. Komplex Derma Color obsahuje barevné pigmenty uzavřené v kulatých částečkách minerálních látek, které lámou a odráží světelné paprsky. Díky této technologii získá i zralá pleť mladistvý vzhled.

Kosmetika Anew kombinuje dva postupy:

  • zkrášlení - jako luxusní řada líčení,
  • účinně bojuje proti stárnutí pleti - jako specializované produkty péče o pleť.

Díky pokročilé technologii působí kosmetika Anew proti stárnutí pleti. Při pravidelném používání chrání strukturu pleti zevnitř, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje jas a barevný tón pleti a redukuje jemné linky a vrásky.

Jak používat: nanášejte nejlépe prsty.

Recenze

Recenze produktu Omlazující make-up Anew Beauty SPF 15 (Anew Age-Transforming Foundation) 30 ml (Ivory)

Diskuze

Diskuze k produktu Omlazující make-up Anew Beauty SPF 15 (Anew Age-Transforming Foundation) 30 ml (Ivory)

Přidat nový příspěvek do diskuze