Podrobné informace

Pro dokonalou pleť. První 4-fázová MIKRODERMABRAZE, která nahrazuje profesionální péči. První přípravek pro mikrodermabrazi, neboli zjemnění kožní textury, který můžete použít v pohodlí svého domova. Výrobek má exkluzivní tubu s otočným uzávěrem, která poskytuje 4 po sobě následující fáze ošetření s vyšším obsahem vyhlazujících mikro-krystalů. Obsah mikro-krystalů se v jednotlivých fázích zvyšuje vždy po 2 týdnech. Objevte úžasné výsledky, které budou po každém otočení uzávěru intenzivnější.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: CLINICAL
Produktová řada:
Kód výrobku: 103260
Kód EAN: 103260
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

První domácí mikrodermabraze, která nabízí několikanásobně účinnější vyhlazení povrchu pleti v jednom balení. Je dosahováno velmi uspokojivých výsledků bez nežádoucího podráždění pleti. Viditelně omezuje popelavý a nezdravý vzhled pleti, zmenšuje rozšířené póry, oživuje a ozdravuje vzhled pleti. Během 8 týdnů je pleť kompletně zregenerovaná a vypadá mladě a odpočatě. Speciální uzávěr umožňuje namíchání obou složek ve vhodném poměru.

Účinky:

  • výsledky jsou po osmi týdnech doporučeného používání srovnatelné s profesionální mikrodermabrazí, prováděnou dermatologem
  • pozvolné, multi-krokové ošetření umožňuje optimální reakci pleti a maximální výsledky s minimálním narušením nebo podrážděním
  • okamžitě aktivuje buněčnou obnovu a povrch je již po jednom použití zářivější a barevný tón jednotnější
  • bylo zpozorováno viditelné vylepšení kvality pleti, zejména zmírnění vrásek, zlepšení čistoty pleti, textury, barevného tónu, zmírnění zarudnutí pleti a úbytek poškození vzniklých v důsledku UV záření
  • úroveň 1 (1 - 2 týden) - zlepšuje texturu pleti
  • úroveň 2 ( 3 - 4 týden) - obnovuje povrch pleti
  • úroveň 3 (5 - 6 týden) - póry jsou méně viditelné. Výrazně zlepšuje barevný tón pleti
  • úroveň 4 (7 - 8 týden) - nedokonalosti pleti mizí. Redukuje vrásky. Po 8 týdnech všechny ženy potvrdily zlepšení čistoty a textury pleti.

Cílová skupina: současní uživatelé Anew, ženy (cca 25+, 30+ a výše) hledající efektivní peelingové ošetření, které pomáhá omezovat nedokonalosti pleti - pigmentové skvrny, hrubá místa, nerovnosti a vrásky.

Jak používat: nastavte otočný ukazatel proti směru hodinových ručiček tak, aby šipka ukazovala na "úroveň 1". Držte tubu vertikálně otočným uzávěrem dolů, zmáčkněte a vytlačte malé množství do dlaně. Aplikujte na namočenou pleť. Rovnoměrně pleť masírujte 1 - 2 minuty a poté opláchněte. Aplikujte 2 - 3x týdně. Mezi jednotlivými aplikacemi udržujte odstup 2 dny. Úroveň 1 používejte po dobu 2 týdnů. Poté přejděte postupně na úroveň 2, 3 a 4. Každou úroveň používejte po dobu 2 týdnů. Po 2 týdnech používání úrovně 4 nechejte pleť 2 týdny odpočinout a poté opět začněte postup od úrovně 1.

Recenze

Recenze produktu Omlazující dermabraze (Advanced Dermabrasion System) Anew Clinical 75 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Omlazující dermabraze (Advanced Dermabrasion System) Anew Clinical 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze