Úvodní strana Krása a hygiena Deodoranty, antiperspiranty Spreje

OLD SPICE Antiperspirant Timber 125 ml

Kód výrobku: 449377

Pro muže, který dokonale ochrání před pocením. Nejlépe se hodí k mužům, kteří umí vzít práci a nebojí se fyzické námahy.

Více informací

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 7. 12.

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 7. 12.

Běžná cena: 100 Kč
79 Kč (0,63 Kč/ml)
Ušetříte: 21 % (21 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

OLD SPICE Antiperspirant Timber 125 ml

Antiperspirant a deodorant ve spreji Old Spice Timber je jediný prostředek na světě, který se dá použít pro stavbu fotbalového stadionu pro 85 tisíc diváků stejně dobře jako pro konstrukci dřevorubeckého smartphonu. Je to také deodorant pro muže, který chrání před nadměrným pocením a odhaluje pravou mužnost. Jak krásně vonět Antiperspirant a deodorant Old Spice Timber je správnou odpovědí.

Vlastnosti

Díky skvělé vůni Old Spice budete nezapomenutelný a budete prakticky středem vesmíru
Antiperspirant a deodorant pro muže Old Spice je tak účinný, že by zastavil i řeku
Old Spice antiperspirant a deodorant pro 48hodinovou ochranu proti pachu a potu
Antiperspirant a deodorant Old Spice obsahuje 0 % alkoholu

Složení

Butane, Isobutane, Propane, Dimethicone, Aluminum Chlorohydrate,, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Aqua, Parfum, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclodextrin, Isopropyl Myristate, Disteardimonium Hectorite, Triethyl Citrate, Limonene, Dimethiconol, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral

Bezpečnostní varování

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nevdechovat. Používejte pouze v souladu s návodem na použití. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Při příznacích podráždění přestaňte výrobek používat. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

Informace o produktu

Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Značka: OLD SPICE
Kód výrobku: 449377
Kód EAN: 4084500940543
Držitel rozhodnutí: PROCTER & GAMBLE

Recenze

OLD SPICE Antiperspirant Timber 125 ml

Diskuze

OLD SPICE Antiperspirant Timber 125 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám