Lékárna.cz
Hledat

Zeptejte se nás

Vaše zdraví je pro nás na prvním místě. Nasloucháme vám a respektujeme vaše přání týkající se péče o zdraví.

Ať už potřebujete pomoci s výběrem vhodného léku, doplňku stravy či vitamínu, naši lékárníci jsou tu pro vás! Poradí vám nejen s klasickými léčivy, ale mají zkušenosti i s přírodní léčbou, bylinnou terapií, Bachovými esencemi či homeopatií.

Ve všední dny, v časech 10-14 hodin, zastihnete naše lékárníky i na online chatu
Můžete kontaktovat naše lékárníky i na emailu
lekarnik@lekarna.cz - odpověď v tomto případě čekejte během následujících 24 hodin (v pracovní dny).
 

Na všechny vaše dotazy odpoví tým lékárníků pod vedením Mgr. Pavly Horákové a PharmDr. Kamily Horníčkové.

Mgr. Pavla Horáková

Mgr. Pavla Horáková

vám poradí s klasickými léčivy

PharmDr. Kamila Horníčková

PharmDr. Kamila Horníčková

vám poradí s přírodní léčbou či bylinnou terapií

On-line chat

Začít konverzaci

Nejsme právě online. Využijte pro svůj dotaz e-mail.

E-mail

Pokud je váš dotaz obsáhlý a potřebujete detailnější odpověď, napište nám na lekarnik@lekarna.cz a odpověď získáte do 24 hodin.

65 otázek a odpovědí

Krém může snižovat antikoncepční účinnost kondomu nebo pesaru. Během léčby není doporučeno mít vaginální styk. 3 nebo 6 dní není zas tak dlouhá doba a zdraví by mělo být přednější. Doporučuji přeléčit i partnera, aby nedocházelo k opakovaným přenosům infekce.

Celá odpověď

Internetový prodej léků na předpis není podle zákona možný. Cena vakcín se navíc lékárna od lékárny může lišit. Doporučuji proto kontaktovat s dotazem přímo lékárnu, kde budete přípravek vyzvedávat.

Celá odpověď

Pokud to není na akutní vzplanutí hemoroidálního onemocnění, běžné dávkování Detralexu je dvě tablety denně, můžete je podávat i dohromady, po jídle a hodně zapít. V případě akutní ataky užívejte 2 tablety 3x denně prvních 6 dní, poté 4 dny 2 tablety 2x denně. Pokud by se stav nezlepšil nebo zhoršil, doporučuji další konzultaci s lékařem.

Celá odpověď

Deprese v tomto období (menopauza) je poměrně častá, nezřídka se k předepsaným antidepresivům přidává ještě předpis hormonů, které pomohou upravit i další nepříjemné potíže. To je ale plně v rukou lékaře, stejně jako diagnóza deprese. Antidepresiv je mnoho a určitě z nich pro Vás vybere vhodné, pokud to bude potřeba. Nástup účinku je většinou zhruba po měsíci a návyková v pravém slova smyslu nejsou. Člověk však může z…

Celá odpověď

Léčba všech nádorů včetně leukemie je plně v rukách lékaře! Alternativní a doplňkové věci jako je užívání meruňkových jader je také potřeba probrat s ním a rozhodně je nezaměňovat za řádnou léčbu. Působení meruňkových jader při rakovině nebylo zatím vědecky popsáno a potvrzeno…

Celá odpověď

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.