Podrobné informace

Antiperspirant proti nadměrnému pocení. Nabízí až 24hodinovou ochranu míst, která jsou postižena nadměrným pocením.

Informace o produktu

Výrobce: Mdm Healthcare Deutschland Gmbh
Značka: ODABAN
Kód výrobku: 261351
Kód EAN: 5025381000017
Držitel rozhodnutí: Mdm Healthcare Deutschland Gmbh

Krém ruce vysuší, což je důležité především pro bezpečnost při nadměrném sportovním výkonu, při nošení ochranných rukavic a pro budování sebevědomí při důležitých setkáních. Navíc redukuje pocení dlaní.

Účinky

Chlorid hlinitý obsažený v ODABANU reaguje s proteinem na kůži a blokuje potní kanálky, což způsobuje přesměrování toku potu do krevních kapilár, odkud je veden do oblasti kůže, kde se jednodušeji vypařuje. Tato změna způsobuje, že místa, kde byl nanesen ODABAN, zůstávají suchá bez kompenzace pocení na jiných partiích těla. Nerozpustnost vzniklého komplexu hliníku a proteinu způsobuje, že nedochází k absorpci hliníku do krevního oběhu.

Složení

Voda, chlorid hlinitý 15 %, isopropyl myristát, butylenglykol, avokádový olej, jojobový olej, cetyl PEG/PPG-10/1 dimetikon, bílý včelí vosk, polyglyceryl-4, isostearát, hydrogenovaný ricinový olej, chlorid sodný, tokoferol, parfém

Obsah: 75 ml

Dávkování

Díky struktuře kůže může být ODABAN locio na ruce používán i přes den. Používejte krém třikrát až pětkrát denně pro vytvoření silné ochranné vrstvy. Pro jednu aplikaci naneste množství o velikosti hrášku a jemně vmasírujte mezi prsty a dlaně.

Osoby, které trpí nadměrným pocením, by měly krém používat pravidelně. Osobám, které používají ochranné rukavice, se doporučuje počkat nejdříve, až se krém zcela absorbuje, a poté si teprve navléct rukavice.

Recenze

Recenze produktu ODABAN Hand lotion – antitranspirant 75 ml

Diskuze

Diskuze k produktu ODABAN Hand lotion – antitranspirant 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze