Podrobné informace

Peha-haft je přilnavé, elastické fixační obinadlo, které díky dvojnásobnému kohezivnímu efektu výrazně usnadní každou obvazovou fixaci.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Kód výrobku: 45720
Kód EAN: 4049500304276
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Peha-haft - elastické fixační obinadlo s dvojnásobným kohezivním efektem.

Peha-haft je přilnavé, elastické fixační obinadlo, které díky dvojnásobnému kohezivnímu efektu výrazně usnadní každou obvazovou fixaci.

Peha-haft má krepovou vazbu a mikrobodovou latexovou impregnaci, které dohromady vytvářejí dvojnásobný kohezivní efekt. Proto postačí pouze několik otáček a vznikne jistá a trvalá fixace. Ani na větších plochách nebo těžko přístupných částech těla se nemohou jednotlivé otáčky obinadla uvolnit nebo posunout. Nános latexu pokrývající jen 0,9 % celkové plochy způsobuje neobvyklou samopřilnavou schopnost obinadla. Obvazy provedené pomocí obinadla Peha-haft nepotřebují žádné konečné upevnění. Konce se prostě přitlačí a obvaz pevně sedí. Peha-haft přitom přilne pouze samo na sebe, nelepí se na pokožku, vlasy nebo oděv. Peha-haft velmi dobře propouští vzduch, protože volná struktura vláken není pokryta celoplošnou latexovou impregnací. Nezpůsobuje tedy lokální přehřátí a příjemně se nosí. Díky velkému podílu přírodních vláken a vhodným vlastnostem latexové emulze Peha-haft dobře saje a pokožka ho velmi dobře snáší. Obinadlo Peha-haft se může v případě potřeby sterilizovat. Peha-haft má tažnost cca 100 % a při použití není nutno jednotlivé otáčky překládat. Obvaz sedí sám o sobě pevně a bez záhybů, neškrtí a pohyb kloubu není omezen. Díky jeho přilnavosti je spotřeba obinadla Peha-haft velmi malá, k pevné fixaci postačí jen několik otáček. Balení po 20 metrech velmi zvyšuje hospodárnost obinadla Peha-haft.

Použití:
Pro fixační obvazy všeho druhu, především na kloubech, oblých či kónických částech těla; k upevnění polstrovaných materiálů, kanyl ap.

Rozměry:
12 cm x 20 m

Balení:
1 ks

Recenze

Recenze produktu Obinadlo elastické kohesivní Peha - Haft 12 cm x 20 m / 1 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Obinadlo elastické kohesivní Peha - Haft 12 cm x 20 m / 1 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze