Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Kojenecká mléka » Počáteční kojenecká mléka

NUTRILON Human Milk Fortifier 50x2.2 g

Kód výrobku: 440695

Nutrilon Human Milk Fortifier je přídavek do mateřského mléka, který slouží k pokrytí výživových potřeb nedonošených kojenců.

Více informací

579 Kč

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás v pátek 5. 6.

Pozítří odešleme, u vás v pátek 5. 6.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace NUTRILON Human Milk Fortifier 50x2.2 g

Nutrilon Human Milk Fortifier je směs hydrolyzované mléčné bílkoviny, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků bez přídavku tuku. Slouží k pokrytí výživových potřeb nedonošených kojenců a dětí s nízkou porodní hmotností. Přípravek se přidává do mléka matky novorozence nebo do mateřského mléka z „mléčné banky“ s cílem poskytnout novorozenci dostatek živin. Nutrilon Human Milk Fortifier je možné používat pouze pod lékařským dohledem. Není vhodný jako jediný zdroj výživy, neboť je nutričně nekompletní. Obsahuje laktózu.

Jak ho používat?

Přesné dávkování a objem jednotlivých dávek výživy určí vždy lékař podle individuálních potřeb a zdravotním stavu kojence. Základní dávkování je jeden sáček (2,2 g) rozpuštěný v 50 ml teplého mateřského mléka. Jeden sáček 2,2 g je 33 kJ (8 kcal).

Vždy nejprve pečlivě umyjte vše, co budete používat k podávání výživy a vysterilizujte savičku a lahvičku 10-minutovým varem ve vodě. Pro přípravu použijte mléko matky novorozence nebo mateřské mléko z „mléčné banky“. Mléko můžete ohřát přímo v lahvičce a nechat zchladnout na příslušnou teplotu. Obsah sáčku Nutrilon Human Milk Fortifier přidejte do mateřského mléka a důkladně protřepejte (30 - 60 vteřin). Nasaďte na láhev sterilní savičku. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte. Nedopitou dávku mléka zlikvidujte, dítěti již znovu nepodávejte! Savičku a lahvičku ihned po použití vyčistěte a sáček vyhoďte.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Nutrilon Human Milk Fortifier je možné přimíchávat pouze do mateřského mléka. Není určen k obohacení kojenecké výživy (kojeneckých mlék) pro kojence s nízkou porodní hmotností nebo standardních kojeneckých mlék.

Co obsahuje?

maltodextrin, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (z mléka), hydrolyzát kaseinu (z mléka), glycerofosforečnan vápenatý, mléčnan vápenatý, chlorid sodný, citran hořečnatý, citran sodný, kyselinu L-askorbovou, chlorid draselný, DL-α-tokoferyl acetát, L-tryptofan, nikotinamid, retinyl acetát, cholekalciferol, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, fytomenadion, riboflavin, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, síran měďnatý, kyselinu pteroylmonoglutamovou (kyselina listová), síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotin

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová řada: NUTRILON Speciální mléka pro specifické výživové potřeby
Kód výrobku: 440695
Kód EAN: 8718117606368
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

Recenze NUTRILON Human Milk Fortifier 50x2.2 g

Diskuze

Diskuze NUTRILON Human Milk Fortifier 50x2.2 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám