Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

NUTRILON 2 A.R. 1X400g

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
NUTRILON 2 A.R. 1X400g
Počáteční a pokračovací kompletní přípravek kojenecké mléčné výživy. Více informací
Kód výrobku: 71512
Cena s DPH: 219 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Příbalová informace výrobku NUTRILON 2 A.R. 1X400g

Nutricia
Nutrilon 2
A.R.
Nutričně kompletní pokračovací mléčná výživa
pro kojence, kteří ublinkávají
po běžné kojenecké stravě
nebo při odříhnutí, v prášku.
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely
Od ukončeného 4. měsíce
Obsah 400 g e
Nutrilon 2 A.R. je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu dětí od ukončeného 4. měsíce, nemohou-li být kojené.
Nutrilon 2 A.R. je zahuštěné kojenecké mléko určené k dietnímu postupu při výživě kojenců, kteří ublinkávají po běžné kojenecké stravě nebo při odříhnutí.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Nutrilon 2 A.R. je kompletní pokračovací mléčná výživa v prášku. Nutrilon 2 A.R. je určen pro výživu kojenců od ukončeného 4. měsíce a nemá být používán jako náhrada jako náhrada mateřského mléka během prvních čtyř měsíců života. Nutrilon 2 A.R. je součástí smíšené stravy a měl by být podáván jako součást postupně se zpestřujícího jídelníčku Vašeho dítěte., Nutrilon 2 A.R. není vhodný jako jediný zdroj výživy. Nutrilon 2 A.R. je možno použít pouze na základě doporučení dětského lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Při výskytu jakýchkoliv neobvyklých reakcí je nezbytné ihned vyhledat lékaře. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.
CHARAKTERISTIKA: Nutrilon 2 A.R. je zahuštěn karubinem. Nutrilon 2 A.R. obsahuje mléčnou bílkovinu s 80 % kaseinu a 20 % syrovátkové bílkoviny. Sacharidy jsou tvořeny ze 79 % laktózou a dále zejména maltodextrinem. Tuková složka je tvořena směsí rostlinných olejů ve vyváženém poměru. Přípravek obsahuje minerální látky, vitaminy a stopové prvky v množství odpovídajícím potřebám kojenců od ukončeného
4. měsíce.
KONTRAINDIKACE: Nutrilon 2 A.R. by neměl být podáván kojencům
s nesnášenlivostí kravského mléka. Dále nesmí být přípravek podáván při obecných kontraindikacích normální střevní výživy (anatomická nebo funkční střevní neprůchodnost)
SLOŽENÍ: sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), rostlinné oleje, zahušťovadlo karubin, glukózový sirup, uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová, sójový lecitin, cholin chlorid, síran železnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý, DL- tokoferyl acetát, nikotinamid, cholekalciferol, síran měďnatý, kyselina listová, DL- tokoferol, retinylpalmitát, D-pantothenát vápenatý, betakaroten, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenandion.
Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.
NÁVOD K PŘÍPRAVĚ: 1. Vždy pečlivě umyjte vše, co budete používat k přípravě mléčné výživy. 2. Vysterilizujte láhev a savičku 10minutovým varem ve vodě. 3. Převařte pitnou vodu, určenou pro kojence, 5 minut a nechte ji zchladnout. Odpovídající množství vlažné vody nalijte do vysterilizované láhve. 4. Přidejte přesný počet zarovnaných odměrek Nutrilonu 2 A.R. Používejte pouze přiloženou odměrku. Zarovnejte každou odměrku plochou částí nože a nestlačujte mléčný prášek. 5. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepejte, aby se mléčný prášek plně rozpustil. Připravenou dávku podávejte 10 minut po rozpuštění. Nasaďte na láhev sterilní savičku. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned spotřebujte. Doba pití kojenecké mléčné výživy nemá trvat déle, než je nutné pro nasycení kojence. Láhev držte sami, neponechávejte ji dítěti jako dudlík. 6. Láhev se savičkou vyčistěte ihned po použití.
Nikdy znovu nepodávejte nedopitou dávku výživy! Pečlivě uzavřenou plechovku skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nevkládejte vlhkou odměrku do plechovky. Obsah spotřebujte do 3 4 týdnů po otevření. Připravený Nutrilon 2 A.R. je výživa
v zahuštěné formě, proto používejte upravenou savičku. Baleno v ochranné atmosféře.
MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO: viz dno plechovky
VÝROBCE: N.V. Nutricia, Zoetermeer, NIZOZEMÍ
PRODÁVAJÍCI: Nutricia a.s., Na Pankráci 30, Praha 4
FE
INFOLINKA logo
kojenecké výživy Nutricia a.s.
volejte zdarma v pracovní dny: 830 - 1600
¨
Počet a velikost denních dávek (dle doporučení dětského lékaře)
Věk dítěte
Množství obnoveného mléka
na 24 hod. (ml)
Počet příkrmů
na 24 h
5-6 měsíců
7-8 měsíců
8-10 měsíců
800
700
600
1-2 malé
2
2-3
Příprava jedné mléčné porce:
Množství mléka (ml)
Voda (ml)
Počet odměrek na dávku
133
166
200
233
120
150
180
210
4
5
6
7
1 zarovnaná odměrka = 4,9 g sušeného přípravku. 100 ml Nutrilonu 2 A.R. = 90 ml převařené
vody + 3 zarovnané odměrky = 285 kJ (68 kcal)
Oznámit nežádoucí účinky

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz