Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Doprava zdarma do Zásilkovny

Nutrilon 1 Nenatal 400g

100
1
starstarstarstarstar  100 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

 

Nutrilon 1 Nenatal 400g
Pro přirozené posílení imunitního systému Vašeho dítěte. Více informací
Kód výrobku: 99088
Cena s DPH: 314 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Nutrilon 1 Nenatal 400g

Důležité upozornění

Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

Od propuštění do domácí péče.
Pro přirozené posílení imunitního systému Vašeho dítěte.

Nutrilon Nenatal 1 je určen k dietnímu postupu při výživě nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní hmotností. Užívá se od dosažení standardní porodní hmotnosti (2,5 kg) a měl by být předčasně narozeným dětem podáván až do dosažení hmotnosti 4 – 5 kg (nebo do 4 měsíců regulovaného věku). Nutrilon Nenatal 1 je správnou volbou pro Vaše předčasně narozené dítě po jeho propuštění z nemocnice, pokud nemůže být kojeno. Poskytne mu totiž důležité živiny, které stále potřebuje pro vyrovnání růstového deficitu. Podpora vývoje imunitního systému je pro Vaše nedonošené dítě mimořádně důležitá, proto. Nutrilon Nenatal 1obsahuje IMMUNOFORTIS?.

IMMUNOFORTIS? - prebiotická směs Nutricia
U Nutrilonu bylo prokázáno, že přirozeně posiluje imunitní systém Vašeho dítěte po vzoru mateřského mléka. Nutrilon totiž obsahuje IMMUNOFORTIS?, patentovanou směs speciálních živin podobných těm v mateřském mléce. IMMUNOFORTIS? pomáhá Vašemu dítěti budovat obranyschopnost, která je potřebná v této důležité fázi vývoje.

Dávkování:
Přesné dávkování a objem jednotlivých dávek stravy určí vždy lékař podle energetických potřeb dítěte a potřeby tekutin.

Návod k přípravě:

  • Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.

 

  • Převařte čerstvou pitnou vodu a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

 

  • Odpovídající množství vody (dle tabulky) vlijte do vysterilizované láhve (hrnečku). Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

 

  • Přidejte odpovídající množství výživy do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.

 

  • Uzavřete láhev (hrneček) a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraťte jej sterilní savičkou.

 

  • Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

 

Složení:
Laktóza (z mléka), rostlinné oleje, sušené odtučněné mléko, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), vláknina (galaktooligosacharidy /z mléka/, polyfruktóza), sušený glukózový sirup, MCT olej, živočišné oleje/tuky (vaječný tuk, rybí olej), uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, inositol, hydrogenfosforečnan hořečnatý, kyselina L-askorbová, sojový lecitin, cholin chlorid, taurin, síran železnatý, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, DL-?-tokoferol, nikotinamid, sodná sůl uridin 5´-monofosfátu, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, adenosin 5‘-monofosfát, retinyl acetát, L-karnitin, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-?-tokoferyl acetát, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, cholekalciferol, kyselina listová, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité informace:
Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Nutrilon Nenatal 1 musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Nutrilon Nenatal 1 je nutričně kompletní mléčná výživa v prášku, která je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do období přechodu na standardní mléčnou výživu. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uschování a důležité rady:

  • Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin.

 

  • Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu.

 

  • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí.

 

  • Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.

 

  • Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

 

  • Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce).

 

  • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

 

  • Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

 

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz