Oblíbené položky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Kojenecká mléka » Počáteční kojenecká mléka

NUTRILON 1 Nenatal ProExpert 400 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 96459

Nutrilon Nenatal 1 je správnou volbou pro Vaše předčasně narozené dítě po jeho propuštění z nemocnice, pokud nemůže být kojeno. Poskytne mu totiž důležité živiny, které stále potřebuje pro vyrovnání růstového deficitu.

Více informací

345

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace NUTRILON 1 Nenatal ProExpert 400 g

Nutrilon Nenatal 1 je správnou volbou pro Vaše předčasně narozené dítě po jeho propuštění z nemocnice, pokud nemůže být kojeno. Poskytne mu totiž důležité živiny, které stále potřebuje pro vyrovnání růstového deficitu.

Příloha č. 1 etiketa
Nutrilon Nenatal 1
 
Čelní strana
Logo Nutrilon + štít (ve štítu text: Obsahuje IMMUNOFORTIS pro přirozené posílení imunitního systému Vašeho dítěte)
 
1
od narození/narodenia
 
Speciální výživa pro nedonošené děti
Špeciálna výživa pre nedonosené deti
(užívejte / používajte po Nutrilon Nenatal 0)
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely v prášku, od narození
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku, od narodenia
 

Návod na přípravu výživy

 
1. Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.
2. Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.
3. Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
4. Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.
5. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
6. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku
ihned podávejte.
 
Návod na prípravu výživy
1. Dôkladne si umyte ruky a vysterilizujte všetko náčinie, ktoré budete používať.
2. Čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá prevarte a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C.
3. Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
4. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku pomocou priloženej odmerky. Vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v odmerke nestláčajte. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.
5. Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Snímte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.
6. Overte teplotu mliečnej zmesi odkvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku ihneď podávajte.
 

Důležité rady:

 
Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 
Dôležité rady:
Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, než je stanovené, ani čokoľvek iné.
 

Uchovávání:

Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.
Uchovávanie: Po každom použitie plechovku vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ju na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do plechovky. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.
 

Dávkování:

Přesné dávkování a objem jednotlivých dávek stravy určí vždy lékař podle energetických potřeb dítěte a potřeby tekutin.
Dávkovanie: Presné dávkovanie a objem jednotlivých dávok stravy určí vždy lekár podľa energetických potrieb dieťaťa a potreby tekutín.
1 zarovnaná odměrka/odmerka = 5,1 g sušeného přípravku/prípravku
 
100 ml Nutrilonu Nenatal 1 = 90 ml převařené/prevarenej vody + 3 zarovnané odměrky/odmerky = 315 kJ (75 kcal)
 
Nutrilon Nenatal 1 je určen k dietnímu postupu při výživě nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní hmotností. Užívá se od dosažení standardní porodní hmotnosti (2,5 kg) a měl by být předčasně narozeným dětem podáván až do dosažení hmotnosti 4 5 kg (nebo do 4 měsíců regulovaného věku).
Nutrilon Nenatal 1 je správnou volbou pro Vaše předčasně narozené dítě po jeho propuštění
z nemocnice, pokud nemůže být kojeno. Poskytne mu totiž důležité živiny, které stále potřebuje pro vyrovnání růstového deficitu. Podpora vývoje imunitního systému je pro Vaše nedonošené dítě mimořádně důležitá, proto Nutrilon Nenatal 1obsahuje IMMUNOFORTIS.
Prokazatelně posiluje imunitní systém Vašeho dítěte
U Nutrilonu bylo prokázáno, že přirozeně posiluje imunitní systém Vašeho dítěte po vzoru mateřského mléka. Nutrilon totiž obsahuje IMMUNOFORTIS, patentovanou směs speciálních živin podobných těm v mateřském mléce. IMMUNOFORTIS pomáhá Vašemu dítěti budovat obranyschopnost, která je potřebná v této důležité fázi vývoje.
 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.
Nutrilon Nenatal 1 musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované
v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Nutrilon Nenatal 1 je nutričně kompletní mléčná výživa v prášku, která je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do období přechodu na standardní mléčnou výživu.
Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.
 

SLOŽENÍ:

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje, sušené odtučněné mléko, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), vláknina (galaktooligosacharidy /z mléka/, polyfruktóza), sušený glukózový sirup, MCT olej, živočišné oleje/tuky (vaječný tuk, rybí olej), uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, inositol, hydrogenfosforečnan hořečnatý, kyselina L-askorbová, sojový lecitin, cholin chlorid, taurin, síran železnatý, síran zinečnatý, cytidin 5-monofosfát, DL--tokoferol, nikotinamid, sodná sůl uridin 5´-monofosfátu, sodná sůl inosin 5-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, adenosin 5-monofosfát, retinyl acetát, L-karnitin, sodná sůl guanosin 5-monofosfátu, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL--tokoferyl acetát, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, cholekalciferol, kyselina listová, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin.
Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Nutrilon Nenatal 1 je určený pre diétny režim pri výžive nedonosených detí a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Užíva sa od dosiahnutia štandardnej pôrodnej hmotnosti (2,5 kg) a mal by byť predčasne narodeným deťom podávaný až do dosiahnutia hmotnosti 4 5 kg (alebo do 4 mesiacov regulovaného veku).
Nutrilon Nenatal 1 je správnou voľbou pre Vaše predčasne narodené dieťa po jeho prepustení z nemocnice, pokiaľ nemôže byť dojčené. Poskytne mu totiž důležité živiny, ktoré stále potrebuje na vyrovnanie rastového deficitu. Podpora vývoja imunitného systému je pre Vaše nedonosené dieťa mimoriadne dôležitá, preto Nutrilon Nenatal 1 obsahuje IMMUNOFORTIS.
Preukázateľne posilňuje imunitný systém Vášho dieťaťa
U Nutrilonu bolo preukázané, že prirodzene posilňuje imunitný systém Vášho dieťaťa podľa vzoru materského mlieka. Nutrilon totiž obsahuje IMMUNOFORTIS, patentovanú zmes špeciálnych živín podobných tým v materskom mlieku. IMMUNOFORTIS pomáha Vášmu dieťaťu budovať ochranu, ktorá je potrebná v tejto dôležitej fáze vývoja.
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko.
Nutrilon Nenatal 1 sa musí používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti starostlivosti o dojčatá a malé deti. Nutrilon Nenatal 1 je nutrične kompletná mliečna výživa v prášku, ktorá je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia do obdobia prechodu na štandardnú mliečnu výživu. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.
ZLOŽENIE: Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje, sušené odtučnené mlieko, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), vláknina (galaktooligosacharidy /z mlieka/, polyfruktóza), sušený glukózový sirup, MCT olej, živočíšne oleje/tuky (vaječný tuk, rybí olej), uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, inozitol, hydrogenfosforečnan horečnatý, kyselina L-askorbová, sójový lecitín, cholín chlorid, taurín, síran železnatý, síran zinočnatý, cytidín 5-monofosfát, DL--tokoferol, nikotínamid, sodná soľ uridín 5´-monofosfátu, sodná soľ inozín 5-monofosfátu, D-pantotenát vápenatý, adenozín 5-monofosfát, retinyl acetát, L-karnitín, sodná soľ guanozín 5-monofosfátu, síran meďnatý, retinyl palmitát, DL--tokoferyl acetát, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, cholekalciferol, kyselina listová, jodid draselný, síran mangánatý, fytomenadión, seleničitan sodný, D-biotín.
Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Výrobce / Výrobca: N.V. NUTRICIA, ZOETERMEER, NIZOZEMÍ / HOLANDSKO
Prodávající: NUTRICIA A.S., NA PANKRÁCI 30, 140 21 PRAHA 4
Predávajúci: NUTRICIA, S.R.O., KARADŽIČOVA 8, 821 08 BRATISLAVA
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).
Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).
Datum výroby / minimální trvanlivost do: viz dno plechovky
Dátum výroby / minimálna trvanlivosť do: pozrite dno plechovky
400 g


FE
*galaktooligosacharidy + polyfruktóza

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová řada: NUTRILON Speciální mléka pro specifické výživové potřeby
Kód výrobku: 96459
Kód EAN: 8590340160363
Kód SÚKL: 0033403
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Nutrilon 1 nenatal se používá od dosažení standardní porodní hmotnosti (2,5 kg) a měl by být předčasně narozeným dětem podáván až do dosažení hmotnosti 4 – 5 kg (nebo do 4 měsíců regulovaného věku).

Je správnou volbou pro Vaše předčasně narozené dítě po jeho propuštění z nemocnice, pokud nemůže být kojeno. Poskytne mu totiž důležité živiny, které stále potřebuje pro vyrovnání růstového deficitu.

Nutrilon 1 Nenatal obsahuje unikátní směs galakto- (GOS) a fruktooligosacharidů (FOS) vyvinutou po vzoru oligosacharidů mateřského mléka, kde tvoří 3. největší složku.


Oznámit nežádoucí účinky

Recenze

Recenze NUTRILON 1 Nenatal ProExpert 400 g

Diskuze

Diskuze NUTRILON 1 Nenatal ProExpert 400 g

Příbalový leták

Příbalový leták NUTRILON 1 Nenatal ProExpert 400 g

Příbalovou informaci k produktu NUTRILON 1 Nenatal ProExpert 400 g zobrazíte nebo stáhnete zde: NUTRILON 1 Nenatal ProExpert 400 g.

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám