Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Mléka pro děti » Počáteční mléka pro děti

NUTRILON 1 Allergy Care ProExpert od narození 450g - recenze

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 349831
Nutrilon 1 ALLERGY CARE je počáteční mléko určené pro děti od narození s alergií na bílkovinu kravského mléka.

Více informací

269

Dostupnost: skladem

Zboží odešleme 19. 7. 2018, předpokládaný termín doručení 20. 7. 2018.

Doprava od 29 Kč nebo zdarma
 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - NUTRILON 1 Allergy Care ProExpert od narození 450g

Nutrilon 1 ALLERGY CARE je počáteční mléko určené pro děti od narození s alergií na bílkovinu kravského mléka.

Příloha č. 1 – etiketa

Nutrilon 1 Allergy Care

Čelní strana

Logo Nutrilon + štít (ve štítu text: Obsahuje IMMUNOFORTIS pro přirozené posílení imunitního systému Vašeho dítěte)

1

od narození

od narodenia

Pro děti s alergií na bílkovinu kravského mléka

Pre deti s alergiou na bielkovinu kravského mlieka

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely v prášku, od narození

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku, od narodenia

Ostatní strany

Návod na přípravu výživy

CZ

1. Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.

2. Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

3. Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

4. Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.

5. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.

6. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

SK

1. Dôkladne si umyte ruky a vysterilizujte všetko náčinie, ktoré budete používať.

2. Čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá prevarte a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C.

3. Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.

4. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku pomocou priloženej odmerky. Vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v odmerke nestláčajte. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.

5. Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), kým sa všetok prášok rozpustí. Snímte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.

6. Overte teplotu mliečnej zmesi odkvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku ihneď podávajte.

Důležité rady:

Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.

Uchovávání: Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.

Uchovávanie: Po každom použití plechovku vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ju na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do plechovky. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Počet a velikost denních dávek (dle doporučení dětského lékaře)

Věk kojence/Vek dojčaťa

Přibližná hmot./ Přibližná hmot.

Počet dávek/dávok na 1 den/deň

Velikost/

Veľkosť

1 dávky

Příprava/

Príprava 1 dávky

Počet odměrek / odmeriek + voda

Doporučené/Odporúčané množství/

množstvo výživy na den/deň

0-2 týdny/týždne

< 3,5 kg

7

66 ml

2 + 60 ml

470 ml

2-8 týdnů/týždňov

3,5 - 4,5 kg

6

100 ml

3 + 90 ml

600 ml

2 měsíce/mesiace

4,5 - 5,5 kg

6

133 ml

4 + 120 ml

800 ml

3 měsíce/mesiace

5,5 - 6,5 kg

5

166 ml

5+ 150 ml

830 ml

4-6 měsíců/mesiacov

> 6,5 kg

5

200 ml

6 + 180 ml

1000 ml

1 zarovnaná odměrka/odmerka = 4,5 g sušeného přípravku/prípravku

100 ml Nutrilonu 1 Allergy Care = 90 ml převařené/prevarenej vody + 3 zarovnané odměrky/odmerky = 275 kJ (66 kcal).

Nutrilon 1 Allergy Care je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při alergii na bílkovinu kravského mléka.

Nutrilon 1 Allergy Care je správnou volbou počátečního mléka pro Vaše dítě, pokud trpí alergií na bílkovinu kravského mléka a nemůže být plně kojeno. Nutrilon 1 Allergy Care obsahuje speciálně upravené bílkoviny (tzv. hydrolyzované), které významně snižují riziko alergické reakce. Alergie je přehnaná reakce imunitního systému na určitou látku. Nejčastěji se rozvíjí v raném dětském věku, kdy je imunita ještě nevyvinutá. Proto je velmi důležité i nadále podporovat rozvoj imunitního systému Vašeho dítěte.

Nutrilon 1 Allergy Care obsahuje IMMUNOFORTIS, patentovanou směs speciálních živin podobných těm v mateřském mléce. IMMUNOFORTIS prokazatelně pomáhá Vašemu dítěti budovat obranyschopnost po vzoru mateřského mléka.

Nutrilon 1 Allergy Care je lehce stravitelný. Při podávání této výživy může být stolice Vašeho dítěte měkčí a světlejší stejně jako u kojených dětí. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzovaných bílkovin.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.

Nutrilon 1 Allergy Care musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Nutrilon 1 Allergy Care je nutričně kompletní mléčná výživa v prášku, která je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Současně se zavedením vhodných příkrmů můžete přejít na Nutrilon 2 Allergy Care, který byl vyvinut tak, aby splňoval zvyšující se výživové potřeby staršího dítěte.

SLOŽENÍ: Koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), sušený maltodextrin, rostlinné oleje, vláknina (galaktooligosacharidy /z mléka/, polyfruktóza), emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citrónovou), fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, rybí olej, chlorid hořečnatý, citran trisodný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, L-askorban sodný, síran železnatý, inositol, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘ monofosfát, DL--tokoferyl acetát, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘ monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, D-biotin, síran měďnatý, kyselina listová, retinyl palmitát, DL--tokoferol, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, riboflavin, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný. Výrobek obsahuje laktózu.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Nutrilon 1 Allergy Care je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre dietný režim pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.

Nutrilon 1 Allergy Care je správnou voľbou počiatočného mlieka pre Vaše dieťa, pokiaľ trpí alergiou na bielkovinu kravského mlieka a nemôže byť plne dojčené. Nutrilon 1 Allergy Care obsahuje špeciálne upravené bielkoviny (tzv. hydrolyzované), ktoré významne znižujú riziko alergickej reakcie. Alergia je chybná reakcia imunitného systému na určitú látku. Najčastejšie sa rozvíja v rannom detskom veku, kedy ešte nie je imunita vyvinutá. Preto je veľmi dôležité i naďalej podporovať rozvoj imunitného

systému Vášho dieťaťa.

Nutrilon 1 Allergy Care obsahuje IMMUNOFORTIS, patentovanú zmes špeciálnych živín podobných tým v materskom mlieku. IMMUNOFORTIS preukázateľne pomáha Vášmu dieťaťu budovať obranyschopnosť podľa vzoru materského mlieka.

Nutrilon 1 Allergy Care je ľahko stráviteľný. Pri podávaní tejto výživy môže byť stolica Vášho dieťaťa mäkšia a svetlejšia, rovnako ako u dojčených detí. Chuť mlieka je

v porovnaní s bežnou výživou mierne nahorklá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko.

Nutrilon 1 Allergy Care sa musí používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti starostlivosti o dojčatá a malé deti. Nutrilon 1 Allergy Care je výživovo kompletná mliečna výživa v prášku, ktorá je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na

prípravu i uvedené odporúčania. Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Súčasne so zavedením vhodných príkrmov môžete prejsť na Nutrilon 2 Allergy Care, ktorý bol vyvinutý tak, aby spĺňal zvyšujúce sa výživové potreby staršieho dieťaťa.

ZLOŽENIE: Koncentrát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny (z mlieka), sušený maltodextrín, rastlinné oleje, vláknina (galaktooligosacharidy /z mlieka/, polyfruktóza),

emulgátor (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, citran trisodný,

uhličitan vápenatý, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorban sodný, síran železnatý, inozitol, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5‘-monofosfát, DL--tokoferyl acetát, adenozín 5‘-monofosfát, sodná soľ inozín 5‘-monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, sodná soľ guanozín

5‘-monofosfátu, D-biotín, síran meďnatý, kyselina listová, retinyl palmitát, DL--tokoferol, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, riboflavín, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran mangánatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný. Výrobok obsahuje laktózu.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Výrobce / Výrobca: N.V. NUTRICIA, ZOETERMEER, NIZOZEMÍ / HOLANDSKO

Prodávající: NUTRICIA A.S., NA PANKRÁCI 30, 140 21 PRAHA 4

Predávajúci: NUTRICIA, S.R.O., KARADŽIČOVA 8, 821 08 BRATISLAVA

Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce). / Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Datum výroby / minimální trvanlivost do: viz dno plechovky

Dátum výroby / minimálna trvanlivosť do: pozrite dno plechovky

4 50 g е

FE

Průměrný obsah / Priemerný obsah

na 100 g prášku

Energetická hodnota

2025 kJ/ 484 kcal

Mléčné bílkoviny / Mliečne bielkoviny (hydrolyzované)

11,6 g

Sacharidy

52,0 g

laktóza

21,1 g

Tuky

25,6 g

nasycené / nasýtené mastné kyseliny

11,4 g

kyselina linolová

3,4 g

kyselina alfa linolenová / linolénová

0,6 g

5,9 g

Minerální / Minerálne látky

 

Na

150 mg

K

554 mg

Cl

303 mg

Ca

345 mg

P

189 mg

Mg

37 mg

Stopové prvky

 

Fe

3,9 mg

Zn

3,7 mg

Cu

294 μg

Mn

55 μg

Se

8,8 μg

I

88 μg

Vitaminy / Vitamíny

 

388 μg RE

D3

9,4 μg

E

8 mg α-TE

K1

35 μg

B1

367 µg

B2

735 μg

3,2 mg

kyselina pantothenová/pantoténová

2 425 µg

B6

294 μg

kyselina listová

66 μg

B12

1,3 μg

biotin / biotín

16 μg

C

61 mg

Ostatní důležité látky / Ostatné dôležité látky

L-karnitin / L-karnitín

7,3 mg

cholin / cholín

72 mg

myo-inositol / myo-inozítol

23 mg

taurin / taurín

39 mg

Cytidin / Cytidín 5`-monofosfát

7,9 mg

Uridin / Uridín 5`- monofosfát

5,7 mg

Adenosin / Adenozín 5`- monofosfát

4,9 mg

Guanosin / Guanozín 5`- monofosfát

1,7 mg

Inosin / Inozín 5`- monofosfát

3,3 mg

* galatkooligosacharidy + polyfruktóza

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová řada:
Kód výrobku: 349831
Kód EAN: 8712400771092
Kód SÚKL: 0033402
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Mléko obsahuje hydrolyzované bílkoviny, které významně snižují riziko vzniku alergické reakce. Nutrilon 1 Allergy Care obsahuje Immunofortis, patentovanou směs speciálních živin, které přirozeně posilují imunitní systém dítěte. Lehce stravitelný. Současně se zavedením vhodných příkrmů můžete přejít na Nutrilon 2 Allergy Care.

Upozornění:
Přípravek musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojence je důležité důsledné dodržování návodu na použití i uvedených doporučení. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin. Nikdy znovu nepodávejte nedopitou dávku.


Oznámit nežádoucí účinky

Recenze

Recenze produktu NUTRILON 1 Allergy Care ProExpert od narození 450g

Diskuze

Diskuze k produktu NUTRILON 1 Allergy Care ProExpert od narození 450g

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám