Podrobné informace

Počáteční mléčná kojenecká výživa v tekuté formě, od narození. Kartónové balení po 24 kusech.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Kód výrobku: 109721
Kód EAN: 8712400650830
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Použití
Nutrilon 1 je správnou volbou počátečního mléka pro Vaše miminko, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno. Při jeho vývoji jsme se snažili co nejvíce přiblížit účinku mateřského mléka. Mateřské mléko totiž obsahuje dokonalou rovnováhu látek důležitých pro tvorbu silného imunitního systému, který Vašemu dítěti poskytne ochranu proti běžným infekcím a nemocem. Prokazatelně posiluje imunitní systém Vašeho dítěte.

U Nutrilonu bylo prokázáno, že přirozeně posiluje imunitní systém Vašeho dítěte po vzoru mateřského mléka. Nutrilon totiž obsahuje IMMUNOFORTIS, patentovanou směs speciálních živin podobných těm v mateřském mléce. IMMUNOFORTIS pomáhá Vašemu dítěti budovat obranyschopnost, která je potřebná v této důležité fázi vývoje.

Dávkování
Přesné dávkování a objem jednotlivých dávek stravy určí vždy lékař podle energetických potřeb dítěte a potřeby tekutin. 100 ml výživy = 275 kJ (66 kcal).

Kontraindikace
Prokázaná alergie na bílkovinu kravského mléka.

Potrava pro kojence
Mateřské mléko je pro kojence a novorozence nejvýhodnější potravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Než se rozhodnete používat mléčnou kojeneckou výživu, poraďte se s dětským lékařem. Na doporučení Vašeho dětského lékaře můžete použít Nutrilon 1 Premium. Výrobek je určen pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Jedná se o kompletní kojeneckou výživu v tekuté formě, která svým složením plně odpovídá výživovým potřebám kojenců od narození. Pro její správnou přípravu věnujte pečlivou pozornost dalším pokynům k použití. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržováni návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Návod k přípravě

  1. Vždy pečlivě umyjte vše, co budete používat k podávání výživy.
  2. Vysterilizujte savičku 10ti minutovým varem ve vodě.
  3. Ohřejte lahvičku Nutrilon 1 Premium ve vodní lázni a nechte zchladnout na příslušnou teplotu.
  4. Otevřete láhev a nasaďte na láhev sterilní savičku. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutí na vnitřní stranu zápěstí. Doba pití kojenecké mléčné výživy nemá trvat déle, než je nutné pro nasycení kojence. Láhev držte sami, neponechávejte ji dítěti jako dudlík.
  5. Savičku ihned po použití vyčistěte a použitou láhev vyhoďte.

Složení
demineralizovaná voda, laktóza (z mléka), rostlinné oleje (s obsahem sojového lecitinu), sušené odtučněné mléko, dietní vláknina (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), emulgátor (E471), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), citrát trisodný, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, hydroxid vápenatý, L-askorban sodný, cholin chlorid, chlorid sodný, uhličitan horečnatý, hydroxid draselný, taurin, inositol, mléčnan železnatý, DL-?-tokoferyl acetát, cytidin 5-monofosfát, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5-monofosfátu, retinylacetát, adenosin 5-monofosfát, L-karnitin, sodná sůl inosin 5-monofosfátu, cholekalciferol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5-monofosfátu, glukonan měďnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, kyselina listová, D-biotin, riboflavin, kyanokobalamin, fytomenadion, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý

Recenze

Recenze produktu Nutrilon 1 24x100ml RTF 65083

Diskuze

Diskuze k produktu Nutrilon 1 24x100ml RTF 65083

Přidat nový příspěvek do diskuze