Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Doplňková výživa

NUTRILON 0 Nenatal 400 g - diskuze

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 96455

Dietní potravina pro zvláštní účely. Určení pro dietní režim při výživě nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní hmotností.

Více informací

Produkt již není určen k prodeji na českém trhu

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - NUTRILON 0 Nenatal 400 g

Dietní potravina pro zvláštní účely. Určení pro dietní režim při výživě nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní hmotností.

Příloha č. 1 etiketa
Nutrilon Nenatal 0
Čelní strana
Logo Nutrilon + štít
ve štítu text: Speciální výživa pro nedonošené děti a děti s nízkou porodní hmotností / Špeciálna výživa pre nedonosené deti a deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou
0
od narození
od narodenia
Speciální výživa pro nedonošené děti
Špeciálna výživa pre nedonosené deti
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely v prášku, od narození
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku, od narodenia
Ostatní strany
Návod na přípravu výživy
1. Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.
2. Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.
3. Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
4. Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.
5. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
6. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku
ihned podávejte.
Návod na prípravu výživy
1. Dôkladne si umyte ruky a vysterilizujte všetko náčinie, ktoré budete používať.
2. Čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá prevarte a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C.
3. Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
4. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku pomocou priloženej odmerky. Vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v odmerke nestláčajte. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.
5. Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), kým sa všetok prášok rozpustí. Snímte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.
6. Overte teplotu mliečnej zmesi odkvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku ihneď podávajte.
Důležité rady:
Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
Dôležité rady:
Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidujte.
Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.
Uchovávání:
Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.
Uchovávanie:
Po každom použití plechovku vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ju na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do plechovky. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.
Dávkování: Přesné dávkování a objem jednotlivých dávek stravy určí vždy lékař podle energetických potřeb dítěte a potřeby tekutin. Nutrilon Nenatal 0 je možné podávat pomocí žaludeční sondy.
Dávkovanie: Presné dávkovanie a objem jednotlivých dávok stravy určí vždy lekár podľa energetických potrieb dieťaťa a potreby tekutín. Nutrilon Nenatal 0 sa môže podávať s pomocou žalúdočnej sondy.
1 zarovnaná odměrka/odmerka = 5,5 g sušeného přípravku/prípravku
100 ml Nutrilonu Nenatal 0 = 90 ml převařené/prevarenej vody + 3 zarovnané odměrky/odmerky = 335 kJ (80 kcal).
Nutrilon Nenatal 0 je určen k dietnímu postupu při výživě nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní hmotností. Užívá se do dosažení standardní porodní hmotnosti (2,5 kg) a dokud není růstová rychlost dítěte normální. Po propuštění z nemocnice je vhodné pokračovat podáváním Nutrilonu Nenatal 1, pokud to lékař doporučí.
Nutrilon Nenatal 0 je správnou volbou pro Vaše předčasně narozené dítě, pokud nemůže být kojeno nebo v kombinaci s kojením. Poskytne mu speciální výživu, kterou potřebuje pro vyrovnání růstového deficitu. Nutrilon Nenatal 0 obsahuje zvýšené množství energie a bílkovin pro podporu růstu nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní hmotností.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Nutrilon Nenatal 0 musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Nutrilon Nenatal 0 je nutričně kompletní mléčná výživa v prášku, která je vhodná jako jediný zdroj výživy pro předčasně narozené dítě od narození. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.
SLOŽENÍ: Laktóza (z mléka), rostlinné oleje, sušené odtučněné mléko, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), vláknina (galaktooligosacharidy /z mléka/, polyfruktóza), sušený glukózový sirup, MCT olej, živočišné oleje/tuky (vaječný tuk, rybí olej), fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, inositol, hydrogenfosforečnan hořečnatý, kyselina L-askorbová, sojový lecitin, cholin chlorid, taurin, síran železnatý, citronan tridraselný, DL--tokoferol, nikotinamid, síran zinečnatý, cytidin 5-monofosfát, retinyl acetát, L-karnitin, sodná sůl uridin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, cholekalciferol, sodná sůl inosin 5-monofosfátu, adenosin
5-monofosfát, síran měďnatý, sodná sůl guanosin 5-monofosfátu, thiamin hydrochlorid, retinyl palmitát, DL--tokoferyl acetát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin.
Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.
Nutrilon Nenatal 0 je určený pre diétny režim pri výžive nedonosených detí a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Užíva sa do dosiahnutia štandardnej pôrodnej hmotnosti (2,5 kg) a pokiaľ nie je rastová rýchlosť dieťaťa normálna. Po prepustení z nemocnice je vhodné pokračovať podávaním Nutrilonu Nenatal 1, pokiaľ to lekár odporučí.
Nutrilon Nenatal 0 je správnou voľbou pre Vaše predčasne narodené dieťa, pokiaľ nemôže byť dojčené alebo v kombinácii s dojčením. Poskytne mu špeciálnu výživu, ktorú potrebuje pre vyrovnanie rastového deficitu. Nutrilon Nenatal 0 obsahuje zvýšené množstvo energie a bielkovín pre podporu rastu nedonosených detí a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou.
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Nutrilon Nenatal 0 sa musí používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti starostlivosti o dojčatá a malé deti. Nutrilon Nenatal 0 je nutrične kompletná mliečna výživa v prášku, ktorá je vhodná ako jediný zdroj výživy pre predčasne narodené dieťa od narodenia. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.
ZLOŽENIE: Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje, sušené odtučnené mlieko, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), vláknina (galaktooligosacharidy /z mlieka/, polyfruktóza), sušený glukózový sirup, MCT olej, živočíšne oleje/tuky (vaječný tuk, rybí olej), fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, inozitol, hydrogénfosforečnan horečnatý, kyselina L-askorbová, sójový lecitín, cholín chlorid, taurín, síran železnatý, citran tridraselný, DL--tokoferol, nikotínamid, síran zinočnatý, cytidín 5-monofosfát, retinyl acetát, L-karnitín, sodná soľ uridín 5´-monofosfátu,
D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, sodná soľ inozín 5-monofosfátu, adenozín 5-monofosfát, síran meďnatý, sodná soľ guanozín 5-monofosfátu, tiamín hydrochlorid, retinyl palmitát,
DL--tokoferyl acetát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný, D-biotín.
Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
Výrobce / Výrobca: N.V. NUTRICIA, ZOETERMEER, NIZOZEMÍ / HOLANDSKO
Prodávající : NUTRICIA A.S., NA PANKRÁCI 30, 140 21 PRAHA 4
Predávajúci: NUTRICIA, S.R.O., KARADŽIČOVA 8, 821 08 BRATISLAVA
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce). / Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).
Datum výroby / minimální trvanlivost do: viz dno plechovky
Dátum výroby / minimálna trvanlivosť do: pozrite dno plechovky
400 g


FE
*galaktooligosacharidy + polyfruktóza

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Kód výrobku: 96455
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Nutrilon O Nenatal 

  • je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemůže být kojeno, do období přechodu na standardní mléčnou výživu,
  • obsahuje zvýšené množství energie a bílkovin, které potřebují pro podporu růstu,
  • užívá se do dosažení standardní porodní hmotnosti (2,5 kg) a pokud není růstová rychlost dítěte normální,
  • obsahuje směs oligosacharidů scGOS lcFOS.

Recenze

Recenze produktu NUTRILON 0 Nenatal 400 g

Diskuze

Diskuze k produktu NUTRILON 0 Nenatal 400 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám