Podrobné informace

Pravý energetický nemrznoucí gel.

Informace o produktu

Výrobce: NUTREND
Značka: NUTREND
Kód výrobku: 44590
Kód EAN: 8594014860719
Držitel rozhodnutí: NUTREND

Výrobek nové generace - pravý energetický nemrznoucí gel vyrobený špičkovou technologií, obohacený o účinné látky Taurin a L-Glycin.

Zcela bez tuku!!!

Příchutě:

meruňka

Vaše tělo si žádá: čistou energii + energii v pravý čas + energii, která nezatíží...

To vše je CARBOSNACK!

Kdy potřebujete energii ?

Při jakékoliv fyzické námaze, psychickém vypětí (řidiči, manažeři...) a především při sportu. CARBOSNACK Vám dodá energii před fyzickým výkonem, během výkonu, ale také po jeho ukončení, kdy je příjem energie důležitý pro zkrácení fáze regenerace.

Co jiného, když ne CARBOSNACK ?

Energetická tyčinka? Není umění vyrobit tyčinku z tuků, cukrů, bílkovin, kdy ve 100g je 500 kcal - než ji sníte, kde budou soupeři? A když ji sníte celou, raději si jděte lehnout! Organismus takovou směs nedokáže okamžitě vstřebat. Musíte ji strávit, ale Vy potřebujete energii ihned! Cukerný sirup? Není umění dát do tuby cukerný sirup. Už jste si vyzkoušeli vypít 65g cukru a více ve formě ?sirupu?? Ani to raději nezkoušejte! ? Že je řešení použít horu maltodextrinů? Tomu nevěřte. Nebude Vám možná špatně, ale kvalita okamžitého výkonu klesne! Nezkoušejte to při výkonu! Ani kombinace cukry + glycerol není ideální. Asi byste běželi hodně rychle, ale ne do cíle! Chcete energetickou bombu? Jediné řešení - snězte 100g másla - je to 800 kcal! Samozřejmě, je to hloupost!

Jen ten, kdo přemýšlí, vítězí. Vaší výhrou je CARBOSNACK!

Nejde o kalorickou bombu, nýbrž o účinný způsob příjmu ?čisté energie?. CARBOSNACK je vynikající energetická svačina určená pro každého k doplnění energie v jakékoliv situaci - před, v průběhu i po fyzickém nebo psychickém výkonu. CARBOSNACK je vždy po ruce! Obsah energie na 100g výrobku CARBOSNACK je 185 kcal - přesně tolik Vám stačí.

Podstatný pro Váš organismus je způsob vstřebávání, nikoliv vysoká kalorická hodnota. Investujte do efektu!

Proč je použit gel ?

 • 1. Významně omezuje riziko žaludečních potíží vznikajících po konzumaci většího množství cukrů.

 • 2. Záměrně prodlužuje vstřebávání obsažených cukrů, čímž minimalizuje riziko negativního ovlivnění výkonu, k němuž dojde po konzumaci většího množství koncentrovaných cukerných roztoků. Zpomalené vstřebání cukrů rozpuštěných v gelu zabrání poklesu hladiny krevního cukru, který by vyvolal pokles krevního tlaku, neklid, pocit hladu a celkové zhoršení kvality výkonu. Energie obsažená v postupně se uvolňujících cukrech je ve formě glukózy, nejrychleji využitelného cukru, v kombinaci s pomaleji využívaným maltodextrinem (připraveným z kukuřice).

 • Proč je tento produkt ve speciální tubě ?

 • 1. Opakovaně použitelný uzávěr tuby brání vytékání gelu.

 • 2. Speciální obal nedovolí po použití zpětné nasávání vzduchu a tím zabrání kontaminaci obsahu bakteriemi a plísněmi.

 • Recenze (3)

  Recenze produktu NUTREND Carbosnack meruňka gel 55 g tuba

  Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

  Přidat recenzi produktu

  (5) (6)

  100 %

  (6) (6)

  80 %

  (7) (5)

  100 %

  Diskuze

  Diskuze k produktu NUTREND Carbosnack meruňka gel 55 g tuba

  Přidat nový příspěvek do diskuze