Podrobné informace

Doplněk stravy pro sportovce.

Informace o produktu

Výrobce: NUTREND
Značka: NUTREND
Kód výrobku: 173969
Kód EAN: 8594073172594
Držitel rozhodnutí: NUTREND

Účinné látky
Taurin
Glycin

 

V průběhu výkonu postupně aplikujte Carbosnack, maximálně 4 tuby za den. Pro děti od 3 let - 1 tuba za den.

CARBOSNACK i ENDUROSNACK jsou energetické gely z řady ENDURODRIVE. Rozdíl spočívá ve formě cukrů a v množství energie, které produkty obsahují. CARBOSNACK je čistě energetický gel, který je obohacen aminokyselinami - glycinem a taurinem. ENDUROSNACK je navíc doplněn větším množstvím aminokyselin, tuku a creatinem. Jinými slovy se dá říci, že CARBOSNACK je univerzální energetický gel, který můžete použít během jakékoliv sportovní aktivity, kdežto ENDUROSNACK je vysoce specializovaný gel určený pouze pro vytrvalostní typy zátěže.

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení
Voda, glukóza, maltodextrin, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, přírodní a přírodně identické aroma borůvka, regulátory kyselosti kyselina jablečná a citrónová, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová.

Recenze (3)

Recenze produktu NUTREND Carbosnack borůvka gel 55 g tuba

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

80 %

(3) (4)

100 %

(4) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu NUTREND Carbosnack borůvka gel 55 g tuba

Přidat nový příspěvek do diskuze