Podrobné informace

Plastová lahvička na krmení dětí. Silikonová ortodontická savička s NUK Air systémem zabraňuje vzniku novorozenecké koliky. Široké hrdlo.

Informace o produktu

Výrobce: MAPA GMBH
Značka: NUK
Kód výrobku: 97915
Kód EAN: 4008600092742
Držitel rozhodnutí: MAPA GMBH

Pro přípravu umělé mléčné výživy je nutno používat kojenecké lahvičky. Ty mohou být skleněné nebo umělohmotné, ale je třeba, aby je bylo možno sterilizovat varem. Každá maminka, která krmí své miminko z lahve, by měla mít dostatečný počet kojeneckých lahví do zásoby.

Při přípravě je třeba přesně dodržovat návod. Aby bylo mléko dobře snášené a nedošlo ke zdravotním komplikacím, nesmí se dávat do vody ani více, ani méně prášku. K přípravě je nutno používat kojeneckou vodu, která se před rozpuštěním prášku převaří. Nedodržováním těchto základních zásad by mohlo dojít k nadměrnému zatížení dítěte minerály a miminko by začalo ztrácet tekutiny.

Těsně před každým krmením je nutno připravit mléko čerstvé, ve výjimečných případech několik hodin před krmením a uschovat je v lednici v uzavřené lahvi. Před krmením se ohřeje na tělesnou teplotu. Mléko, které se jednou ohřeje, se již nesmí vrátit zpět do lednice a znovu dítěti podávat.

Totéž, co bylo uvedeno o lahvičkách, platí o dudlících na lahve. Při nákupu dudlíků je třeba si všimnout, pro jaký druh stravy a pro jaké staří dítěte jsou určeny, protože se liší množstvím a velikostí otvorů. Všechny používané lahve by měly mít možnost uzavření.

Recenze

Recenze produktu NUK-FC Dětská láhev PP Modrá 300ml SI 741284 vel.1

Diskuze

Diskuze k produktu NUK-FC Dětská láhev PP Modrá 300ml SI 741284 vel.1

Přidat nový příspěvek do diskuze