Podrobné informace

Již téměř 50 let maminky na celém světě znají a mají v oblibě dudlíky, savičky a kojenecké láhve NUK. Odborníci z firmy NUK usilují o to, aby krmení z láhve co nejvíce přiblížili kojení. Výrobky NUK po desetiletí úspěšně používají miliony matek.

Informace o produktu

Výrobce: MAPA GMBH
Značka: NUK
Kód výrobku: 379
Kód EAN: 4008600004059
Držitel rozhodnutí: MAPA GMBH

Speciální ortodontický tvar dudlíků a saviček NUK navozuje při krmení stejně příjemný a bezpečný pocit jako při sání dítěte z prsní bradavky při kojení. Přesně kopírují její přirozenou funkci a pomáhají procvičování činnosti dětských úst, tváří a čelistních svalů stejně jako správnému vývoji patra v dutině ústní. Vědecký výzkum pro vývoj dětského chrupu, který provedli prof. Dr. W. Balters a Dr. med. dent. A. Müller, prokázal, že po dlouhodobém používání běžných kulatých dudlíků může dojít k deformaci dětské čelisti.

Nevíte, zda používat latexové, či silikonové savičky?
Oba materiály jsou doporučovány z různých důvodů. V zásadě lze říci, že latex je pružnější a mimořádně odolný v tahu. Silikon je odolný vůči teplotě, je elastický, snáze se však poškodí a před každým použitím je třeba prověřit, zda nedošlo ke vzniku trhlin. Jak latex, tak silikon splňují nejpřísnější kritéria. Kromě toho všechny savičky a dudlíky NUK jsou pravidelně testovány nezávislými institucemi. Výsledky jejich měření potvrzují, že uvedené výrobky firmy NUK nevyvolávají žádné alergické reakce.

Recenze (2)

Recenze produktu NUK-Dudlík na láhve-kaše(6-18)latex 1ks

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

(1) (2)

100 %

Je dobry pro deti s kolikou.

  • Jsme stim velmispokojeni.

Diskuze (1)

Diskuze k produktu NUK-Dudlík na láhve-kaše(6-18)latex 1ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

(2) (3) (0) 08/03/2005

Iva Z. - Savičky NUK

Jsou dle mých zkušeností nejlepší na trhu. Nejen anatomicky tvarované, ale ve třech velikostech dle věku, dvou provedeních - silikon a latex a na tři různé použití - čaj, mléko, kaše. Doporučuju!!!

Vstoupit do diskuze