Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na uši

Normison ušní kapky 10 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 53520
NORMISON ušní kapky jsou určeny k péči o zevní zvukovod po koupeli, sprše, plavání a potápění.

Více informací

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás ve čtvrtek 15. 4.

Pozítří odešleme, u vás ve čtvrtek 15. 4.

119 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Normison ušní kapky 10 ml

Přípravek k péči o zevní zvukovod po koupeli, sprše, plavání a potápění ve sladké i slané vodě, sloužící k vysušení vody ze zevního zvukovodu a k dezinfekci a následnému obnovení přirozené kyselosti pokožky zevního zvukovodu.

Složení:
Isopropylalkohol, voda, kyselina octová, dexpanthenol.

Vlastnosti:
NORMISON ušní kapky jsou určeny k péči o zevní zvukovod po koupeli, sprše, plavání a potápění. Speciální složení ušních kapek NORMISON způsobuje, že vysušují pokožku zevního zvukovodu a udržují její přirozenou kyselost. Obsah isopropylalkoholu vysušuje rychle povrch pokožky a současně desinfikuje zevní zvukovod. NORMISON ušní kapky obsahují dále kyselou složku, která vytváří mírně kyselé prostředí odpovídající normální hodnotě pH pokožky. Dexpanthenol ochraňuje pokožku.

Použití:
Po sprchování, koupeli, plavání a potápění (ve sladké nebo slané vodě) nakapejte cca 5 kapek přípravku NORMISON do zvukovodu a nechte v uchu působit 20 - 30 vteřin s nakloněnou hlavou. Potom, narovnáním hlavy, nechte tekutinu vytéci a místo osušte. Zbylou tekutinu ve zvukovodu nechte odpařit. Totéž opakujte i s druhým uchem. Oba zvukovody se nemají čistit mechanicky nebo uzavřít vatou. NORMISON ušní kapky mají mít před použitím pokud možno tělesnou teplotu.

Důležité upozornění:
NORMISON ušní kapky mohou při slabém podráždění zevního zvukovodu vyvolat pálivý pocit. NORMISON ušní kapky se nesmějí používat při zánětu zvukovodu nebo při perforaci bubínku. Při bolestech ucha v důsledku středoušního zánětu se musí vyhledat lékařská pomoc. Při odstraňování ušního mazu, šupinek pokožky nebo jiných nečistot se doporučuje čištění zevního zvukovodu přípravkem CERUSTOP ušní olej. Doba použitelnosti přípravku NORMISON ušní kapky je vyznačena na vnějším obalu. Uchovávat při teplotě do 25°C!

Varování:
K čištění zvukovodu nepoužívejte žádné mechanické předměty (např. vatové tyčinky). NORMISON ušní kapky se nesmí užívat vnitřně nebo kapat do očí! Lahvička musí být vždy uzavřena a uložena mimo dosah a dohled dětí!

Velikost balení:
Skleněná lahvička s 10 ml přípravku, opatřená kapátkem.

Výrobce:
MoNo chem-pharm Produkte GmbH, 1200 Vídeň, Rakousko.

Distributor pro ČR:
"E&B Pharma spol.s r.o.", Vinohrady 53, 639 00 Brno.

Informace o produktu

Výrobce: E & B Pharma spol. s r.o
Značka: NORMISON
Kód výrobku: 53520
Kód EAN: 9003751333312
Držitel rozhodnutí: E & B Pharma spol. s r.o

Recenze

Normison ušní kapky 10 ml

Diskuze

Normison ušní kapky 10 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám