Podrobné informace

Uklidňující šampon pro všechny typy vlasů a citlivou pokožkou. Je především vhodný pro svědivou podrážděnou a citlivou pokožku.

Informace o produktu

Výrobce: ORGANIX SOUTH INC.
Kód výrobku: 87699
Kód EAN: 666183000079
Držitel rozhodnutí: ORGANIX SOUTH INC.

Užití
Thera Neem šampon čistí a zjemňuje, obnovuje zdraví a vitalitu vlasů i pokožky. Thera Neem byl speciálně vyvinut k jemnému čištění, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, mýdla ani syntetické voskové zahušťovače. Obsahuje směs rostlinných zvlhčovačů a provitamín B5 k podpoře růstu silných a zdravých vlasů a zdravé pokožky. Novinka ve vlasové kosmetice.

Řídí přirozenou rovnováhu vlasové pokožky, navrací vlasům přirozený zdravý lesk, zvětšuje objem a v optimální míře dodává vlhkost. Chrání a vyhlazuje vlasovou strukturu a je prevencí proti třepení konečků vlasů. Provitamín B5 (panthenol) proniká hluboko až ke kořínkům vlasů a trvale je chrání.

Dávkování
Vzhledem k tomu, že je tento šampon řidší než většina ostatních, přechází přímo do pokožky. Naneste na vlhké vlasy a vmasírujte do pokožky. Nechte působit 3 až 5 minut, poté důkladně opláchněte. Pro ještě lepší výsledek použijte náš Thera Neem kondicionér.

Příznaky
Suchá svědivá pokožka, podrážděná, lupy, kožní nemoci jako lupénka, ekzém a pod.

Účinné látky
Extract z nimbových listů
Nimbový olej
Arnica montana
Chamomilla recutita
Pinus Nigra Bark

Recenze

Recenze produktu Nimbový šampon 360 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Nimbový šampon 360 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze