Podrobné informace

Balíček obsahuje 3 výrobky z řady Neutrogena Visibly Clear: 2v1 wash&maska 150ml, hydratační krém 50ml, pleťové ubrousky Rapid Clar 25ks.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: NEUTROGENA
Kód výrobku: 95258
Kód EAN: 3574660393699
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

2v1 Wash&maska
Wash&maska je unikátním přípravkem k čištění pleti, s obsahem přírodního kaolinu, který může být použit dvěma různými způsoby. Ke každodennímu čištěni pleti: odstraňuje make-up, nečistoty i přebytečnou mastnotu, a jako maska jednou týdně: čistí důkladně hluboko v pórech a obnovuje rovnováhu pleti.

Pro každodenní čištění vymáčkněte do dlaně malé množství, přidejte vodu a napěňte. Naneste na navlhčený obličej a masírujte. Vyhněte se citlivým očním partiím. Poté obličej opláchněte vodou.

Jako pleťovou masku naneste tenkou vrstvu tohoto výrobku na obličej, vyhněte se citlivé oblasti kolem očí. Nechte 5 minut působit. Poté dobře opláchněte, vatou odstraňte jakékoli zbylé stopy masky.

Nemastný hydratační krém
Hydratační krém zjemňuje, zvláčňuje a pomáhá předcházet nedokonalostem pleti.

Používejte denně na právě vyčištěnou pleť. Vyhněte se očním partiím. Krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Pleťové ubrousky
Ubrousky hloubkově čistí a pomáhají rychle odstraňovat akné. Pomáhají zmenšit velikost, zarudnutí a otok pupínků už po 8 hodinách - klinicky prokázáno. Účinně zbavují pleť nečistot a mazu, aniž by ji přesušovaly.

Recenze

Recenze produktu NEUTROGENA Visibly Clear dárková taštička 3ks

Diskuze

Diskuze k produktu NEUTROGENA Visibly Clear dárková taštička 3ks

Přidat nový příspěvek do diskuze