Podrobné informace

Intenzivní zvláčňující a hydratační krém na ošetření citlivých partií kolem očí s protivráskovým účinkem.Jemný, vysoce účiný, zvláčňující krém s vyhlazujícími, hdratačními účinky pro ošetření citlivých partií kolem očí. Působí proti otokům víček a odstraňuje kruhy pod očima.

Informace o produktu

Výrobce: NEOSTRATA
Značka: NEOSTRATA
Produktová řada:
Kód výrobku: 76113
Kód EAN: 732013084042
Držitel rozhodnutí: NEOSTRATA

NeoStrata? je vysoce účinná léčebná kosmetika. Hlavní účinnou látkou jsou ovocné kyseliny. Výsledkem jejich dlouhodobého působení je zdravější, zářivější a vypnutá pokožka. S vylepšením stavu kůže dochází i ke snížení výskytu jemných vrásek a linek.

Jemný, vysoce účiný, zvláčňující krém s vyhlazujícími, hdratačními účinky pro ošetření citlivých partií kolem očí. Působí proti otokům víček a odstraňuje kruhy pod očima.

Vlastnosti: Tento kém byl speciálně vytvořen pro citlivou pokožku. Optimální kombinace 3% gluconolaktonu / ovocná kyselina /, 1% kyseliny laktobionové/, ovocná kyselina /, peptidů, vitamínu A a dalších vybraných přísad zaručuje tyto vlastnosti :Nedráždí, takže je vhodný i pro citlivou pokožku. Zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky. Obsah extraktu ze zeleného čaje a okurky spolu s vitamíny A a E zaručují účinnou antioxidační ochranu, snižují tvorbu otoků a odstraňuje jemné linky a vrásky. Pokožka bude vypadat zdravěji, mladistvěji a bude hladší a zářivější. Viditelné zlepšení lze očekávat při pravidelném používání za 2 - 6 týdnů. Neparfémováno. Dermatologicky testováno oftalmologicky testováno.

Použití: Nanášejte na oblast kolem očí. Doporučuje se používat 2x denně nebo podle doporučení lékaře. jemně vtírejte na očištěnou pleť, dokud se nevstřebá. Při denním používání je doporučeno současně použít krém s ochranným slunečním faktorem. Za několik minut je možné nanést make-up.

Upozornění: Poze pro zevní použití. Umístěte mimo dosah dětí. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Pokud se objeví podráždění, přerušte používání.

Skladování: Nevystavujte vysokým teplotám.

Recenze

Recenze produktu Neostrata Eye Cream 15 g

Diskuze

Diskuze k produktu Neostrata Eye Cream 15 g

Přidat nový příspěvek do diskuze