Moje srdcovky

Úvodní strana » Nechodí mi novinky

Nechodí mi novinky

Seznam.cz hází newslettery do Hromadné pošty

Seznam nedávno zavedl složku „Hromadné“, do které automaticky přesouvá e-maily zasílané většímu množství uživatelů a po 90 dnech je automaticky maže. Ve vaší doručené poště je tak nenadálý klid, uniká vám ale spousta zajímavých novinek - a mezi nimi i newslettery Lékárny.cz. Co s tím? Možností je víc.

1. Zrušte složku Hromadná pošta

Po přihlášení do svého e-mailu (a není to jen @seznam.cz, viz níž) klikněte v pravé horní části na Nastavení, pak na Čtení zpráv, odškrtněte Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné a klikněte na Uložit a zavřít. Pokud se objeví hláška o zprávách ve složce Hromadné, přesuňte je do Doručených kliknutím na ANO.

2. Přesuňte si novinky do doručené pošty

Už jste si na složku Hromadná pošta zvykli, ale nechcete, aby do ní padaly novinky z Lékárny.cz? Pak stačí kterýkoli z našich newsletterů v Hromadné poště otevřít a v jeho záhlaví kliknout na Přesunout do složky Doručené. Od této chvíle vám budou naše e-maily zase chodit do složky Doručené, jak jste byli zvyklí.

E-maily, kterých se změna týká

  • @seznam.cz
  • @email.cz
  • @post.cz
  • @spoluzaci.cz
  • @stream.cz
  • @firmy.cz

3. Sledujte hromadnou poštu

Když se vám nové nastavení hromadné pošty líbí, není důvod na něm nic měnit. Možná jen nechcete, aby se zprávy samy automaticky mazaly po 90 dnech. I to můžete snadno zrušit v sekci Nastavení > Čtení zpráv.


Přihlaste se do e-mailu a upravte si nastavení Hromadné pošty podle sebe

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám