Podrobné informace

Přírodní vitamín C získaný z plodů africké třešně a plodů šípkové růže.

Informace o produktu

Výrobce: NATURE´S BOUNTY
Kód výrobku: 5619
Kód EAN: 074312030000
Držitel rozhodnutí: NATURE´S BOUNTY

Každá tableta preparátu Acerola obsahuje 100mg přírodního vitamínu C získaného z plodů africké třešně Malpighia Punicifolia (neboli Aceroly) a z plodů šípkových růži. Přírodní vitamín C v tomto preparátu je navíc obohacen 5 mg bioflavonoidů, přírodních látek, které zlepšují jeho vstřebatelnost a účinnost. Tablety mají příjemnou ovocnou příchuť.

Vitamín C, který představuje 80% lidské potřeby vitamínů, hraje rozhodující úlohu v aktivitách mnoha důležitých enzymů (látek podporujících různé chemické reakce v organizmu). Je rovněž součástí četných orgánů (nadledvinky, podvěsek mozkový apod.). Vzhledem k tomu, že si jej lidský organismus není schopen vytvořit sám, je člověk odkázán na potravinové zdroje.

Potřeba vitamínu C se zvyšuje zvlášť v období zvýšené fyzické a psychické zátěže. Zvýšený přísun tohoto důležitého vitamínu se doporučuje rovněž u těhotných a kojících žen, starších lidí, obyvatel větších měst a kuřáků, v zimě a časně zjara, kdy obsah vitamínu C v ovoci a zelenině je minimální.

Balení: 100 tablet

Recenze (1)

Recenze produktu Nature's Bounty Acerola C tbl.100x100mg

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Nature's Bounty Acerola C tbl.100x100mg

Přidat nový příspěvek do diskuze