Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Kapr 2016 - plovák

Náplast PREL blue 25ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Náplast PREL blue 25ks
Hydrogelová náplast s mentolem. Nevysouší pokožku, zajišťuje jí stálé dýchání a hydrataci. Mírní poúrazové otoky, modřiny, tiší bolesti kloubů. Více informací
Kód výrobku: 104018
Cena s DPH: 769 Kč
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Náplast PREL blue 25ks

Užití
PREL blue - Hydrogelová náplast s mentolem je výrobek nejnovější generace. Je charakterizován inovačním hydrogelovým systémem Hydronique, který je nosičem pro mentol. Hydrogelová forma se snadno používá, lépe přilne k pokožce a na rozdíl od obyčejné náplasti nevysouší pokožku a zajišťuje jí stálé dýchání a hydrataci. Obklad se používá místně na pokožku s cílem zmírnění napětí a svalových bolestí. Mentol pomáhá svými chladivými vlastnostmi ke zmírnění poúrazových otoků, tiší bolesti kloubů, svalů, mj. ramen, zad a týlu.

Obklad se používá jako podpůrný prostředek u:

  • poúrazových otoků
  • modřin
  • podvrtnutí a natažení svalů
  • zánětů šlach a měkkých částí kloubů
  • bolestí s nevelkou intenzitou v okolí kloubů
  • bolestí zad
  • svalových křečí

PREL red obklad nešpiní oblek, je pod ním neviditelný. Velmi snadno se z pokožky odstraňuje, přičemž nezpůsobuje depilaci. Je doporučovaný pro dospělé a děti starší 6 let. Použití u mladších dětí je třeba konzultovat s lékařem.

Způsob použití
Odstřihněte část obkladu dle velikosti plochy a místa bolesti. Odstraňte ochrannou fólii. Obklad přiložte lepicí stranou na umytou a osušenou pokožku. Ponechte na pokožce maximálně 8 hodin. V případě nutnosti použití zopakujte, avšak ne častěji než čtyřikrát za 24 hodin.

Účinné látky
Mentol

Kontraindikace
Používání v období těhotenství a kojení je možné pouze po konzultaci s lékařem. Obklad je určený pouze k vnějšímu použití! Nepoužívejte bezprostředně na rány ani na podrážděnou anebo poškozenou pokožku. Vyhýbejte se kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte současně s elektrickými polštáři. Nepoužívejte obklad v případě alergie na jakoukoliv složku náplasti. Jestliže se objeví zčervenání, je nutné kontaktovat lékaře.

Vánoce 2016

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

PharmDr. Pavel Škvor, MBA
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu