Podrobné informace

Sada náplastí nejen pro děti. Barevné motivy náplastí upoutají každého a v každém věku. Elastický, mikroskopický pórovitý podklad náplastí chrání ránu před vodou a nečistotami a současně umožňuje pokožce dýchat.

Informace o produktu

Výrobce: TORUNSKE ZAKLADY MATERIALOWV OPATRUNKOVYCH
Značka: MATOPAT
Kód výrobku: 198285
Kód EAN: 5900516898359
Držitel rozhodnutí: TORUNSKE ZAKLADY MATERIALOWV OPATRUNKOVYCH

Užití
Elastický, mikroskopický pórovitý podklad náplasti chrání ránu před vodou a nečistotami a současně umožňuje pokožce dýchat.
Náplast zbavenou ochranných fólií přiložíme polštářkem na poranění a konce opatřené lepidlem pevně přitiskneme k pokožce. Náplast neodlepujeme a znovu nepřilepujeme. V případě potřeby použijeme náplast novou. Náplast přikládáme na čistou a suchou pokožku.

Dávkování
Dávkování dle rozsahu poranění a dle rychlosti jeho hojení. Náplasti jsou určeny pro jednorázové použití.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Poznámka
Náplasti představuji praktický a nenahraditelný obvazový materiál pro každou domácnost. V dnešní době je možné vybrat si vhodnou náplast ze široké nabídky podle druhu poranění, citlivosti pokožky, místa poranění i osoby, pro kterou je náplast určena. Díky užitým materiálům je zajištěn dokonalý komfort pro citlivou pokožku. Náplasti ideálně přiléhají k pokožce, jsou odolné a elastické a neomezují pohyb. S výběrem náplasti vhodné k ošetření konkrétního druhu poraněni Vám rádi poradí ve vaší lékárně.

Recenze

Recenze produktu Náplast Matopat Happy Tattoo 12ks

Diskuze

Diskuze k produktu Náplast Matopat Happy Tattoo 12ks

Přidat nový příspěvek do diskuze