Podrobné informace

Průhledné, prakticky bezbarvé náplasti od ASO, jsou vyrobeny z průhledné ohebné pásky, která nezakrývá kůži a dovoluje její prosvítání. Náplasti jsou používány často pro speciální místa nebo účely a tak o výběru vhodné náplasti rozhoduje kromě matriálu a velikosti i tvar pásky.

Informace o produktu

Výrobce: ASO EUROPE B.V.
Značka: ASO
Kód výrobku: 248650
Kód EAN: 8595041693943
Držitel rozhodnutí: ASO EUROPE B.V.

Průhledné, prakticky bezbarvé náplasti od ASO, jsou vyrobeny z průhledné ohebné pásky, která nezakrývá kůži a dovoluje její prosvítání. Průhledná náplast umožňuje nenápadnou ochranu pro diskrétní zakrytí poranění. Přitom průhlednost dovoluje v časné zpozorování počínajícího zánětu. Náplast je nesmáčivá, vhodná zejména pro krátkodobé každodenní použití při běžných poraněních kůže.

Náplasti jsou používány často pro speciální místa nebo účely a tak o výběru vhodné náplasti rozhoduje kromě matriálu a velikosti i tvar pásky. Kromě klasických tvarů náplasti 19x76 mm, jsou ve tvaru X, H, úzkých či širších proužků.

Nejlépe se využití různých tvarů vysvětlí na náplasti STRETCH, protože v těchto případech je nejen důležitý tvar náplasti, ale také velká pružnost pásky. Na obrázcích je nejlépe vidět na jaké místo je tvar vhodný.

Náplasti lze použít též jako stehy.

Jedná se o úzké nebo širší, ale uprostřed zúžené, proužky náplasti, jejichž páska je vyrobena nejčastějí z pevné a nepružné pásky. Okraje ranky se k sobě přitáhnou a kolmo k ráně přelepí několika proužky náplasti. U drobných ranek tak dojde k fixaci okrajů rány pro její lepší hojejí a v místě po zhojení bude patrná jen drobná jizvička. Při běžném šití, by navíc přibyly i jizvičky po vpiších.

Recenze (1)

Recenze produktu Náplast ASO PRŮHLEDNÁ MIX 20ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Náplast ASO PRŮHLEDNÁ MIX 20ks

Přidat nový příspěvek do diskuze