Podrobné informace

Müsli tyčinka vhodný zdroj energie a živin mimo hlavní jídla. Je chutná a sladká, obsahuje však látky, kterými si již od mládí začínáme chránit zdraví

Informace o produktu

Výrobce: RUPA S.R.O.
Kód výrobku: 132859
Kód EAN: 8595043300399
Držitel rozhodnutí: RUPA S.R.O.

Užití
U dětí a mládeže představuje mušli tyčinka vhodný zdroj energie a živin mimo hlavní jídla. Je chutná a sladká, obsahuje však látky, kterými si již od mládí začínáme chránit zdraví. Je i dobrým pamlskem. Protektivní vliv na civilizační choroby rozšiřuje věkovou škálu konzumentů na všechny generace. Müsli tyčinka je vhodná a užitečná před každou fyzickou zátěží jako zdroj energie. Müsli tyčinku lze doporučit osobám trpícím zácpou, kardiovaskulárními chorobami, poruchou metabolismu tuků (pokud není zakázán větší přísun sacharidů), arterosklerózou mozkových a periferních tepen.

Ve srovnání s konkurenčními výrobky mají müsli tyčinky Fly řadu předností. Jsou obohacené antioxidačními vitamíny C, E (v jedné tyčince 25% doporučené denní dávky), jsou obohacené přírodním vápníkem izolovaným z mléka (15% doporučené denní dávky). Tyčinky Linie jsou vhodné pro diabetiky (jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR) a obsahují vysoce kvalitní ovoce, které prochází ojedinělou technologií sušení bez použití konzervačních látek a barviv. Čokoládové tyčinky jsou polévány pravou čokoládou k polévání jogurtových tyčinek je používán opravdový sušený jogurt obsahuji vysoký podíl ovoce (20-25%), mají vyváženou chuť, některé druhy disponují přírodním aroma.

Recenze

Recenze produktu Müsli tyčinka Fly s čokoládou 25g

Diskuze

Diskuze k produktu Müsli tyčinka Fly s čokoládou 25g

Přidat nový příspěvek do diskuze