Podrobné informace

Jedna tableta denně dodá organismu přesně takové množství vitaminů a minerálů, které skutečně potřebuje a využije, a to v optimálním poměru.

Informace o produktu

Výrobce: PFIZER CANADA, INC., ONTARIO
Značka: MULTI-TABS
Kód výrobku: 67990
Kód EAN: 5700666014339
Držitel rozhodnutí: PFIZER CANADA, INC., ONTARIO

Multi-tabs® Classic
Kombinace vitamínů a minerálů obsažených v přípravku Multi-tabs® Classic odpovídá nejnovějším poznatkům o vývoji stravovacích zvyklostí v Evropě. Jedna tableta denně dodá organismu přesně takové množství vitamínů a minerálů, které skutečně potřebuje a využije, a to v optimálním poměru.
Multi-tabs® Classic nezatěžuje organismus látkami, které nespotřebuje, a zároveň poskytuje dostatek nutných vitamínů, minerálů a stopových prvků pro optimální fungování chemických procesů v organismu. Pro dospělé a děti od 10 let.
V Multi-tabs® Classic najdeme nejen všeobecně známé základní vitamíny jako A, D, E, C, B1, B2, B6 či B12, ale i např. kyselinu listovou. Přípravek nabízí všechny složky v takové podobě, v jaké je může organismus rychle a dobře vstřebat.

Přípravek Multi-tabs® Classic neobsahuje konzervační látky, lepek, laktózu, glukózu, cukr, sladidla ani žádné příchutě. Přípravek mohou užívat diabetici, ale i lidé alergičtí na mléko a lepek.

Dávkování
Doporučená denní dávka pro děti od 10 let a dospělé je 1 tableta denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Tablety je vhodné užívat při jídle.

Balení
90 tablet

Recenze (2)

Recenze produktu Multi-Tabs Classic tbl. 90

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

80 %

(1) (1)

80 %

užíváme pravidelně jako doplněk

  • velikost tablety

Diskuze

Diskuze k produktu Multi-Tabs Classic tbl. 90

Přidat nový příspěvek do diskuze