Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické prostředky » Pokožka, vlasy » Molusky a neštovice

MOLUSK kožní roztok 3 g

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 361703
Kožní roztok k lokální léčbě molusek (virových puchýřků), které trápí děti ve věku od 2 do 5-ti let.

Více informací

415 Kč

Skladem zítra

Ve středu 3. 6. odešleme, u vás ve čtvrtek 4. 6.

Ve středu 3. 6. odešleme, u vás ve čtvrtek 4. 6.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MOLUSK kožní roztok 3 g

MOLUSK® 10% se používá k lokální kožní léčbě molusek. Jedná se o hydroxid draselný - žíravinu, s velmi zásaditým pH a leptavým účinkem, která účinkuje externě na kůži a denaturuje proteiny tkáně.

Zajímá Vás co je Moluska

Moluska jsou nakažlivým nezhoubným kožním onemocněním způsobeným infekcí virem ze skupiny poxvírusov (molluscum contagiosum). Infekce způsobuje léze (puchýřky) na kůži a je běžná u dětí ve věku 2 až 5 let, ale může se projevit i u dospívajících a dospělých.

Důležité informace

  • Výdej přípravku není vázán na předpis. Jedná se o zdravotnický prostředek.
  • Zdravotnický prostředek smí aplikovat pouze dospělé osoby. Děti by neměly manipulovat se zdravotnickým prostředkem, ani se ho dotýkat rukama po jeho aplikaci dospělými.

Jak prostředek používat

Zdravotnický prostředek se má aplikovat jednou denně, pokud lékař neurčí jinak. Každodenní aplikaci opakujte do zarudnutí, podráždění nebo otoku základny léze, ke kterému obvykle dochází po 4 - 6 dnech. V tomto okamžiku zastavte léčbu a na lézi neaplikujte žádný jiný roztok. Zánět je projevem toho, že moluska zmizí za 2 až 5 týdnů. Pokud se zánět neobjeví, můžete pokračovat v aplikaci zdravotnického prostředku na lézi, až do objevení zánětu.

Pokud budete pokračovat v léčbě oblasti, která je již zanícená nebo podrážděná, může dojít v ošetřované oblasti ke vzniku vředů. Nepoužívejte roztok na stejnou lézi více než 10 po sobě jdoucích dní. Pokud nějaký den vynecháte, nenanášejte roztok druhý den dvakrát. Aplikujte ho znovu pouze jednou a pokračujte, dokud léze nerudne.

Návod k použití

  • 1.krok Aplikace - Odšroubujte uzávěr lahvičky a zasuňte aplikační tyčinku. Vyndejte navlhčenou aplikační tyčinku a naneste zdravotnický prostředek jemným ťukání špičkou štětce na každou lézi, co nejpřesněji (nedotýkejte se zdravé pokožky kolem léze, protože můžete způsobit podráždění).
    Pozor - Zabraňte kontaktu tekutiny se zdravou kůží a jakýmkoli jiným povrchem (oblečení, citlivé povrchy atd.), neboť se jedná o žíravinu.
  • 2.krok Vyčkejte 1 až 2 minuty (zaschnutí) - Po nanesení poťukáním štětcem nechte zdravotnický prostředek zaschnout 1 až 2 minuty. Ujistěte se, že děti se nebudou dotýkat ošetřených částí během schnutí zdravotnického prostředku.
  • 3.krok Odstranění (oplach) - Po zaschnutí odstraňte zbytky zdravotnického prostředku opláchnutím vodou (pomocí namočené gázy) a umyjte si ruce velkým množstvím vody.

Opakované použití

Opakujte výše uvedené kroky. Na následné opětovné použití můžete zdravotnickou pomůcku uchovávat s našroubovaným aplikátorem. Jakmile zjistíte podráždění, zarudnutí nebo otok, zastavte léčbu. To označuje, že se léčba skončila. Stále budete muset několik týdnů počkat, dokud léze zmizí.

Nepřehlédněte tyto upozornění

Pozor žíravina. Používá se na leptání. Roztok používejte pouze na léčbu lézi. Postupujte přesně podle pokynů k použití.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: MOLUSK
Kód výrobku: 361703
Kód EAN: 8470001684479
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Recenze

Recenze MOLUSK kožní roztok 3 g

Diskuze

Diskuze MOLUSK kožní roztok 3 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám