Podrobné informace

Modin je unikátní přírodní přípravek pro psychickou vyrovnanost a duševní rovnováhu. Obsahuje kombinaci 6 přírodních aktivních látek, jejíž základem je vysoce kvalitní extrakt z třezalky tečkované.

Informace o produktu

Výrobce: ADVANCE nutraceutics s.r.o.
Kód výrobku: 265613
Kód EAN: 8594015705699
Držitel rozhodnutí: ADVANCE nutraceutics s.r.o.

Psychická vyrovnanost a duševní rovnováha

Modin obsahuje komplex přírodních látek, které přispívají k normální psychické činnosti. Základem Modinu je vysoce kvalitní extrakt z třezalky tečkované obsahující hlavní aktivní látku hypericin. Extrakt z třezalky

  • podporuje psychickou vyrovnanost, duševní rovnováhu
  • přispívá k relaxaci a zklidnění při stresu a napětí
  • v neposlední řadě podporuje pozitivní náladu.

Další obsažené látky niacin, kyselina pantohtenová a pyridoxin také přispívají k normální psychické činnosti. Komplexní složení doplňují esenciální aminokyseliny L-tryptofan a DL-phenylalanin.Látky obsažené v Modinu jsou přírodního původu, jejich užívání není návykové a jsou vhodné i k dlouhodobému užívání.

Aktivní látky množství v 1 kapsli

Extrakt z třezalky tečkované (obsah hypericinu 0,3%) 300 mg, L-tryptofan 50 mg, DLPA (DL-phenylalanin) 50 mg, Vitamin B3 16 mg (100% RHP*), Vitamin B5 6 mg (100% RHP*), Vitamin B6 2 mg (143% RHP*), *RHP = referenční hodnota příjmu. Bez lepku.

Složení: extrakt z třezalky tečkované (Hypericum perforatum), želatina, L-tryptofan, DL-phenylalanin, vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), látka protispékavá: stearan hořečnatý, vitamin B6 (pyridoxin HCl). Bez lepku.

Užívání a dávkování

Doporučeno užívat 1 kapsli denně, možné užívat dlouhodobě, po 4 měsících je vhodná 4-týdenní pauza. Užívejte nejlépe před nebo společně s jídlem, dostatečně zapijte.

Balení obsahuje 90 kapslí

Vyzkoušejte Modin pro psychickou vyrovnanost a duševní rovnováhu!

Recenze (2)

Recenze produktu Modin - duševní rovnováha 60 + 30 kapslí

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

100 %

(2) (2)

80 %

pomáhá na doplnění nedostatku vit. B

Diskuze

Diskuze k produktu Modin - duševní rovnováha 60 + 30 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze