Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

MIRACLEAN spray na opalování OF 10 pro děti 150 ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
MIRACLEAN spray na opalování OF 10 pro děti 150 ml
OF 10 vyroben na základě nejnovějších poznatků a vědeckých studií v oblasti ochrany pokožky proti solárnímu poškození. Více informací
Kód výrobku: 53103
Cena s DPH: 162 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku MIRACLEAN spray na opalování OF 10 pro děti 150 ml

Tento přípravek byl vyroben pomocí nejmodernějších dostupných technologií za použití moderních složek a unikátních kombinací aktivních ochranných látek.

Nadměrné dávky slunečního záření lidskému zdraví škodí a dětem dvojnásob. Dětská pokožka se teprve začíná vytvářet, je tenká , má slabou imunitu a velmi lehce se spálí. Děti do jednoho roku by dokonce neměly na přímém slunci pobývat vůbec. Podle nejnovějších výzkumů v dané oblasti je známo, že dítě do 10 let věku je vystaveno téměř polovině veškerých negativních vlivů slunečního záření za celý život. Jakékoli poškození kůže je ukládáno do tzv. kožní banky, kumuluje se a v dospělosti pak může vést až ke vzniku rakoviny kůže. Děti je proto třeba chránit před slunečním zářením mnohem důkladněji než dospělé. K tomu slouží vhodné oblečení a vysoce kvalitní opalovací přípravky.

Jaké požadavky by měly dětské opalovací přípravky splňovat?

  • musí spolehlivě chránit proti UVB i UVA záření
  • musí být fotostabilní(nesmějí na slunci ztrácet účinnost)
  • musí být klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě
  • měly by být kosmeticky elegantní a dermálně příznivé

Opalovací přípravky MiraClean obsahují speciální polymer, který po zaschnutí vytvoří na kůži ve vodě nerozpustný film. Použité filtry jsou tak spolehlivě chráněny proti smytí a otěru. Podle zdravotnické organizace FDA jsou výrobky MiraClean - spray na opalování klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě. Ještě po 80 min koupání vykazují účinnost vyšší než 95%. Z praktického hlediska to znamená , že jedna aplikace přípravku MiraClean dostatečně ochrání dětskou pokožku až po dobu 12 hodin pobytu na slunci. Žádný opalovací přípravek na našem trhu nevykazuje tak vysokou odolnost proti vodě. Výrobky jsou ve formě spreje, lehce se aplikují na pokožku a velmi snadno se roztírají.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz