Podrobné informace

Nekompletní potravina se sníženým obsahem bílkovin.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: MILUPA
Kód výrobku: 225849
Kód EAN: 4003053091502
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Milupa Ip-drink s čokoládovou příchutí je určený jako náhrada mléka s nízkým obsahem bílkovin. Je doporučen pro přípravu mléčného nápoje nebo na vaření a pečení.

Použití na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného pracovníka v oblasti klinické výživy.

Nevhodné pro děti do 3 let.
Nevhodné jako jediný zdroj výživy.
Určeno pro děti od 3 let, starší děti a dospělé.

Příprava: Nasypte odvážené množství prášku Milupa Ip-drink s čokoládovou příchutí do skleničky nebo šálku, zalijte studenou nebo horkou vodou a dobře promíchejte.

Užívejte 13,8 g Milupa Ip drinku s čokoládovou příchutí (3 odměrky) + 100 ml vody. (1 odměrka = 4,6 g prášku Milupa Ip drinku s čokoládovu příchutí.) Důležité je důsledné dodržení návodu k přípravě.

Užívat při:
Metabolické poruchy - PKU, MSUD(leucinóza) aj.
Onemocněních vyžadujících dietu s nízkým obsahem bílkovin.

Složení
Ip drink syrovátka (s nízkým obsahem bílkovin) z mléka (obsahuje laktózu), rostlinné oleje, sušená demineralizovaná syrovátka, cukr, uhličitan vápenatý, laktóza, emulgátor: estery mono-a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citrónovou, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: askorbyl palmitát} cukr, kakaový prášek (6%) maltodextrín, rostlinné oleje, čokoládové aroma (obsahuje laktózu), emulgátor; estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citrónovou, L-karnitin, antioxidant: askorbyl palmitát. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Recenze

Recenze produktu Milupa lp-drink s čokoládovou příchutí 375g

Diskuze

Diskuze k produktu Milupa lp-drink s čokoládovou příchutí 375g

Přidat nový příspěvek do diskuze