Podrobné informace

Proč se trápit s akné, když řešení je tak snadné? Náplasti MiaCare jsou skutečně rychlá a účinná pomoc při akné.

Informace o produktu

Výrobce: MiaCare
Značka: MiaCare
Kód výrobku: 291825
Kód EAN: 4719745501630
Držitel rozhodnutí: MiaCare

MiaCare jsou "neviditelé" náplastky, které se aplikují na místo postižené akné. Díky své antibakteriální schopnosti, napomáhají opravdu rychlému zhojení, bez jizev.

Jak MiaCare náplast na akné působí?

Po aplikaci MiaCare ultratenké náplasti na akné, dochází nejen k absorpci hnisu do náplasti, ale také k účinné ochraně před bakteriální infekcí. Postižené místo je díky MiaCare náplasti na akné nejen dokonale skryto, ale posléze také zhojeno bez jizvy.

Proč léčit akné

Akné vzniká v důsledku uzavření vývodů mazových žláz, což způsobuje jejich zanícení. Následkem akné mohou být nejen ošklivé jizvy, proto se akné doporučuje léčit již v raném stadiu.

Jak MiaCare používat

Náplast je velmi tenká a skvěle přilnavá. Pro ještě lepší adhezi a “neviditelnost” stačí jemně přitlačit náplast po dobu 3 – 5 vteřin a poté přetřít make-upem. Náplast může v důsledku absorpce hnisu po určité době zbělat. Pokud se tak stane a nebo máte-li náplast již více než 12 hodin, vyměňte ji za novou. Používejte náplasti až do úplného zhojení pupínku.

Balení obsahuje 12 kusů náplastí.

Recenze (8)

Recenze produktu MiaCare Náplasti na akné - DEN 12 ks

Recenze od 8 uživatelů s celkovým hodnocením 75 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

(3) (1)

20 %

(3) (1)

100 %

(1) (2)

100 %

Já jsem z náplastí nadšená, protože obvykle si pupínky škrábu, sahám na ně a mačkám samozřejmě..:( Díky tomu, že jsem si akné zalepila, si ho vlastní vinou neza

(2) (2)

80 %

Kdyz mam make-up, tak naplast fakt neni skoro videt. Nez jsem se ale naucila je dobre nalepit, aby nebyla pokrcena, tak jsem dve prvni zkazila.. Chce to cvik a

(3) (2)

100 %

Náplast mi doporučila dermatoložka. Nepřijde mi, že by akné pod náplastí mokvalo. Naopak náplast opravdu vstřebává hnis z pupínku, takže nemusím nic mačkat.

(1) (2)

60 %

naplast drzi, ale ze by nejak efektivne pomahala odstranit akne, to mi neprijde. Spis mi akne zacalo pod tim mokvat ...

(2) (2)

40 %

ucinek minimalni, reklama sice rika, ze na obliceji nebudou videt a ze je mozne dat pres ne make up, ale samozrejme to trochu videt je. I kdyz ne tak moc.

Diskuze

Diskuze k produktu MiaCare Náplasti na akné - DEN 12 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze