Podrobné informace

Speciální péče o namáhanou a zralou pokožku. Nová vůně Vedle velmi dobré schopnosti pohlcovat pachy na základě lepšího deodoračního složení je nyní tato kosmetika charakteristická jemnou svěží vůní

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MENALIND
Kód výrobku: 8890
Kód EAN: 4049500340229
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Speciální péče o namáhanou a zralou pokožku Nová vůně a nové složení: Kreatin Novinkou ve složení kosmetiky Menalind professional je přítomnost kreatinu, který má významnou schopnost: ukládá se kolem buněk pokožky, chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy a udržuje ji tak zdravější. Panthenol Jedním z problémů namáhané a zralé pokožky je získání a udržení vlhkosti. Právě panthenol v kosmetice plní dva důležité úkoly: dodává pokožce vlhkost a současně zajišťuje, aby zůstala v pokožce vázána. Nová vůně Vedle velmi dobré schopnosti pohlcovat pachy na základě lepšího deodoračního složení je nyní tato kosmetika charakteristická jemnou svěží vůní.

Užití
Nová vůně a nové složení:

Kreatin
Novinkou ve složení kosmetiky Menalind professional je přítomnost kreatinu, který má významnou schopnost: ukládá se kolem buněk pokožky, chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy a udržuje ji tak zdravější.

Panthenol
Jedním z problémů namáhané a zralé pokožky je získání a udržení vlhkosti. Právě panthenol v kosmetice plní dva důležité úkoly: dodává pokožce vlhkost a současně zajišťuje, aby zůstala v pokožce vázána.

Nová vůně
Vedle velmi dobré schopnosti pohlcovat pachy na základě lepšího deodoračního složení je nyní tato kosmetika charakteristická jemnou svěží vůní.

Recenze (1)

Recenze produktu Menalind Professional kožní ochranný krém 200ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (7)

100 %

vynikající. používám na mazání okrajů proleženin a kůže u ležícího pacienta

Diskuze

Diskuze k produktu Menalind Professional kožní ochranný krém 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze