Podrobné informace

Melprotect® propolis intimní pěna čistí, chrání a vyživuje citlivou kůži intimní oblasti.

Informace o produktu

Výrobce: MELBROSIN INTERNATIONAL
Značka: MELPROTECT
Kód výrobku: 108886
Kód EAN: 9002548870382
Držitel rozhodnutí: MELBROSIN INTERNATIONAL

Melprotect® propolis intimní pěna čistí, chrání a vyživuje citlivou kůži intimní oblasti.

Uklidňuje a blahodárně působí na zarudlou a podrážděnou kůži a udržuje vlhké prostředí intimní oblasti v přirozené fyziologické rovnováze. melprotect® propolis intimní pěna obsahuje výtažek z přírodního propolisu, bisabolol (výtažek z heřmánku) a květu lípy. Vodný roztok propolisu podporuje a udržuje prostředí intimní oblasti v optimálním stavu, což je nezbytné pro ochranný mechanismus přirozeně kyselého prostředí intimní oblasti proti různým infekcím.

Použití: Nanášejte melprotect® propolis intimní pěnu do míst intimních partií a opláchněte vodou. Vhodné i pro každodenní použití.

Upozornění: Není určeno dětem. Pouze pro vnější použití. Propolis je čistě přírodní produkt a proto by mohlo přírodní barvivo propolisu v určitých případech zapříčinit zabarvení části spodního prádla. Dermatologicky testováno.

Složení:
Aqua, Propolis Cera Extract, Propylene Glycol,Cocamidopropyl Beatine, Bisabolol, Tilia Cordata Flower Extract, Glucose, Lactic Acid, Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Phenoxyethanol.

Recenze

Recenze produktu Melprotect propolis intim Pěna 100 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Melprotect propolis intim Pěna 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze