Podrobné informace

Před jídlem a při pocitu hladu.

Informace o produktu

Výrobce: MEGAFYT-R S.R.O., VRANÉ NAD VLTAVOU
Značka: MEGAFYT
Kód výrobku: 30482
Kód EAN: 8595151944447
Držitel rozhodnutí: MEGAFYT-R S.R.O., VRANÉ NAD VLTAVOU

Produkty řady Megafyt Slim Life jsou založeny na bázi bylin a zeleného čaje. Jejich specifické kombinace příznivě ovlivňují metabolismus a podporují snižování tělesné hmotnosti a především její dlouhodobé udržení.

Jistě znáte mnoho diet, které slibují okamžité a výrazné snížení tělesné hmotnosti. Pokud však k této redukci nadměrné hmotnosti vůbec dojde, je potom velice obtížné nevrátit se po čase na původní váhu.

Existuje však i jiná cesta, která se na první pohled může zdát složitější. Je založena na faktu, že tělo ztrácí tukové zásoby, pokud je jeho energetický výdej vyšší než příjem. Platí zde známá pravidla :

  • Zdravě jíst
  • Dostatečně pít
  • Více se hýbat
  • Mít trpělivost a vytrvat

Výrobky Megafyt Slim Life Vám mohou pomoci při snižování tělesné hmotnosti a jejím udržení jí na této úrovni. Jak to funguje? Účinné složky produktů Megafyt Slim Life pocházející z rostlin ovlivňují některé důležité pochody v lidském těle. Působí například na urychlení metabolismu, pomáhají vyčistit organismus od zbytkových škodlivých produktů metabolismu, vyvolávají pocit sytosti a tím napomáhají snížit chuť k jídlu, regulují hladinu cukrů v krvi a což vede ke zmenšení chuti na sladké, působí při regulaci hladiny vody v těle. Výrobky Megafyt Slim Life jsou 100% z přírodních komponent a jsou vyráběny v podmínkách farmaceutické výroby.

Pokud se rozhodnete podpořit snižování své tělesné hmotnosti těmito produkty, zjistíte že zhubnout se dá i příjemně, bez stresu, hladovění a únavy.

Při snižování tělesné hmotnosti je důležité cítit se dobře, bez stresu z hladovění. Čaj zmírňující pocit hladu pomáhá vytvořit příjemný pocit sytosti a snižuje tak chuť k jídlu. Toho je dosaženo díky Inulinu. Důležitou roli hrají také vitamíny a minerály je obsažené v Rooibosu.

Čaj zmírňující pocit hladu doporučujeme pít ½ hodiny před jídlem nebo pokud se dostaví pocit hladu v období mezi jídly.

Recenze (2)

Recenze produktu Megafyt Slim Life Fibre Tea n.s.15x2g příchuť meloun

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 40 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

40 %

(4) (3)

40 %

Diskuze

Diskuze k produktu Megafyt Slim Life Fibre Tea n.s.15x2g příchuť meloun

Přidat nový příspěvek do diskuze